Návrhy Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete danu upravu aplikovat do hry?

  1. Ano

    78.6%
  2. Nie

    11.7%
  3. Ano, s upravami

    10.5%
  4. Nie, lebo som boter s kopcom nastrielanych NPC

    3.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Neptun-

    -Neptun- User

    Nejlepsi by stejne bylo kdyby autickam dali tu vybavu co meli v prvni den co zapnuli nejaky programek :D by jim ostalo par flaxu a hotovo :D
     
  2. RumbaBumba

    RumbaBumba User

    ahoj :) , seberte body z NPC těm kteří měli 72h ban , myslím že je to proti poctivým hráčům fér , ostatní se s tím moc dřeli , a jim to naběhá software v PC .
     
    Sandy_Rivers tohle ocenil(a).
  3. Ahojte som taky tohoto nazoru , a už ked sme pri rankingoch nebolo by už efektivnejšie vytvorit novy server ,ked už BP si udelal po ty rokoch poriadok s *** hackovanim? myslim si že toto riešenie pre tych , ktory su poctivy a nerobi im problem začat FEROVO odznova (Novy Server) .
     
  4. Crystal

    Crystal User

    hmm no pekne, vcera som tu nebol a pribudlo tu toho teda docela dost :)

    motylilet, jop absolutne stebou suhlasim a vsetci vieme kde je pravda :) hlasovanie hovori samo za seba

    a tvrdit ze ma niekto nahrate 17000hodin...no kebyze hra aj od 2006 ked zacal DO tak neverim ze by to fyzicky dokazal..je to nerealne..pretoze su to 2 roky hrania vkuse....
    ČLEN OD: 08-02-2009
    HRACÍ ČAS: 17,717 hod.
    kazdy den minimalne 12 hodin hrania pocas 4 rokov, bez jedinej pauzy... fuha to by ani chuck norris nedal

    uz tu mnoho hracov zamna napisalo ze ranky pojdu dole a poctivy hraci neutrpia, nema zmysel to znova opakovat
    ti co tvrdia opak su bud boteri alebo proste nerozumeju poriadne hre a hodnosti
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  5. Gulot

    Gulot User

    Ja som za Áno mne by to nevadilo ja by som bol veľmi rád už sa aj píše v četu pozeral som aj na starom fóru jeden tam vyfotil a bolo 40,000 na kapitán junior alebo tak nejak a ja mam 92,000 na kapitana juniora :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Když už by se měli ty ranky odebírat, tak jsem pro to, aby to bylo stejné jako u streunerů / lordakií. Ranky za tyto NPC se vynulují, ne počet NPC. Nebo nechcete to zrušit rovnou všechno? ;) Dříve hodně vydělávalo na x-7 např., teď už to moc neplatí, ale ať jsou poškozený všichni hráči teda stejně. Naprosté zrušení ranků za NPC :D

    A když už jste v tom, nechcete zrušit už i ranky za čest? Pár boterů přece jen taky boxíkovalo nebo sbírali palladium => brány ;)
     
  7. Velice dobrý nápad :) akorát se mi moc nelíbí smazání i kristalinků a sibelonitků, přece jenom ty střílí a střílelo spousta z nás když jsme byli slabší a nedali jsme ješte třeba vk,nebo další lepší npc , taky v posledním roce přibyli úkoly na tyhle dva druhy npc, a né malé, 300-600 sibelonitků 200 kristalinků, to už je taky dost ranků poctivě nastřílených :)
     
  8. Hraju DO 8 let a za tu dobu se ve hře nic nezměnilo. Pokud by se postupovalo podle této logiky, musely by se ranky kompletně resetovat cca 1x do roka. Včetně bran za programy nasbírané U, EE, Paladium, za nastřílené NPC (a to i na 5-x mapách), za nastřílené lodě díky autolock. BP se sice rádo chlubí úspěchy s bojem proti program userům, ale tito všeobecně známí uživatelé létají dále buď s již banovanými účty nebo účty od přátel, a podstatná část jich bez skrupulí používá programy nové.

    Dokud BP bude tyto uživatele banovat 1x za rok a několikastupňově, nepoučí se třeba od Steamu, kde je systém banů "jednou a dost", nic se nezmění. Strach BP z banování uživatelů platících alespoň premko bude dál odrazovat od hraní a investování do DO všechny slušné hráče. Systém banů "jednou a dost" by jednou provždy vyřešil zásadní problémy hry,včetně toho nejmenšího problému, jako jsou ranky. Navíc by BP ušetřilo na vývoji,
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
  9. nevím ale rovnou bych smazal ranky za všechny npc i za čest a BZ a nechal bych jen za hráče ale to taky začínají zneužívat a domlouvat si sestřely. Důvod ? tato hra byla postavena na principu sestřelovaní hráčů jiné firmy tak bych nechal ranky jen za hráče
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
    Sandy_Rivers tohle ocenil(a).
  10. ☜☆☞☠GhosT-RideR☠☜☆☞ bohužel máš pravdu v tom, že někteří hráči / klany si začali domlouvat sestřely, zejména citadel kvůli úkolům a za ty nejsou zrovna malé ranky. Jenže pokud to dělají v menším množství, tak se to nedá prokázat.
     
  11. Crystal

    Crystal User

    furt sa tu prestante ohanat ze by ich mali vsetkych bloknut

    chapete ze ich nebloknu? ze tie ucty uz ostanu v hre? ze ostanu ucty s milionami NPC...
    zmazat sa nedaju, cize musime hladat taketo okluky ako ozdravit znova hru...

    ked mate lepsi napad, prosim dajte ho sem a podrobne ho spracujte....a napad ze zmazte ich....nieje napad a to sa ani nikdy uz neudeje...

    prosim, ja som otvoreny a privitam kazdy zmysluplny napad

    ja neviem ci si to niekto uvedomuje ale napr. boter s cca 3 milionmi npc, 90% stoho su male npc... co ma rank cca 4 miliony by takto prisiel o 1-2 miliony ranku...

    a zmazat rank za vsetko npc je asi najvacsia blbost, vacsina poctivych hracov skor dava npc..a nema vela hracov
    cize zrusili by ste rank za NPC a ostal by len za hracov, a 90% hracov s najviac odstrelmi lodi su boteri, takto by ste im akurat pomohli, preboha rozmyslajte mozgom

    dodatocne dakujem vsetkym co hlasovali, vidim podla poctu kladnych hlasov ze vacsina vie a chape ze by to bolo dobre opatrenie :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Však já přemýšlím mozkem. Je to střílečka, tak proč dávat ranky za farmení? Čest je z bran => farma, BZ => další farma, rank body za NPC => farma. Copak hrajeme Farmeramu? :D ... Když už chcete předělávat hodnosti, tak ať se to všechno smaže. Když je to střílečka, tak ať je hodnost jen za střílení hráčů ;)

    Nevím sice na jakém hraješ serveru, takže nemůžu posoudit, jak to vypadá u vás, ale na cz1 to, co tu píšeš pravdou není.
     
  13. Crystal

    Crystal User

    hram na GE7, tento server bol tvrdo zasiahnuty botovanim

    ZNIČENÉ LODE
    1 Шико 94,339
    2 ™_§ДДŦČÎ_72_™[1Ч53] 51,882
    3 _Caput_ 43,964
    4 ˜”*°•GlаdiatoR•°*”˜ 43,551
    5 BlooD-AngeL 39,620
    6 Яεsίđεηt★Ξvίł™23™ 39,212
    7 ¨°º°Ŧђε•ğђőŞт°º°¨ 38,767
    8 ĐemoηЖЙamtaЯ 37,480
    9 __Аrtik__ 36,578
    10 ☜THΞ★PUNISHΞЯ☞ 35,351

    priemerny pocet nahratych hodin je u nich od 5000-13000 hodin...
    mozem povedat ze vacsina znich mala 72hodin odstavku a ten zbytok nebol akurat chyteni....a dalej v rebricku to ide rovnako
    skor mi to pripada ze nemas moc predstavu ako su servery zasiahnute botovanim

    neviem ako u vas ale u nas je to takto, je to aj logicke cim viac mas nabotovane, tym viac sa mozes zabavat na strielani hracov...tak to je na vsetkych serveroch skoro, cest vinimkam

    keby ostali ranky len za lode, tak by sa nam vsetci boteri akurat vysmiali do ksichu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Crystal, nejsem si jistý, na které vlákno tady reaguješ, ale nikdo tu nepíše nic o mazání účtů. Definitivní ban za první detekci pomocného programu a reset ranků (a případně dalších atributů) u zabanovaného účtu není žádný technický problém pro provozovatele DO. Všechna ostatní řešení budou asymetrická.

    Souhlasím s tebou v tom, že uživatelé botů čas, který ostatní tráví farmařením, tráví střílením lodí. To platí pro všechny servery.
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
  15. Crystal

    Crystal User

    mnoho hracov tu to spominalo....

    a teraz kazdy hrac chyteni ma definitivny ban, lenze v hre ostali tisice uctov byvalych boterov ktore bud neboli vtedy detekovane alebo mali len 72h ban

    tieto ucty uz nebotuju a ani nebudu, ale ostali v hre a aj skoda ktoru napachali, cize uz ine riesenia ako to moje neexistuju ak chceme opat dat zmysel hodnosti

    ano suhlasim stebou, kebyze som ja v BP, tak by ziadnu milost nedostali
    lenze uz dostali druhu sancu a dobre vsetci vieme ze ziadne blokacie tychto byvalych boterov uz nebudu tak nema zmysel to tu spominat...

    Postrach_Phönixu ano preto nema zmysel nechavat len rank za lode
    no navom serveri by sa to dalo aplikovat, ale nie na serveroch ktore su postihnuty byvalim botovanim
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Korben

    Korben User

    Ešte jeden príspevok mimo vyjadrenia k návrhu a návrh uzatváram.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Crystal

    Crystal User

    korben bol by som rad keby ostal otvoreny lebo vidim ze je o hlasovanie zaujem :)

    ja som sa im len snazil vysvetlit ze uz moc inych rieseni na obnovu hodnosti nieje a veci ktore pisu su dost daleko od reality.....

    preto aj dalsich ludi prosim rieste hodnost a ako ju opravit, nie to ako kto botoval..uz je to jedno teraz.....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -=[ Devolarium ]=-417056820
    -=[ Mordon ]=-21179123582
    -=[ Saimon ]=-21605432108
    -=[ Sibelonit ]=-319435829
    -=[ Kristallin ]=-3376711301
    79640

    Tak jsem se na to juknul, jak bych dopadl konkrétně na cz1, ze 170.870 ranků bych přišel o 79640/2, no málo to není, ale věřím, že bych šel nahoru tak o 100-200 míst a tak 2 hodnosti nahoru i tak. A o cz2, nebo cz3 ani nemluvím.
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Cruenta†Ultionem tak si to ještě vyděl 2 => 79 640 / 2 = 39 820. Jinak BZ a čest by se za ty sestřely neodečítali, teda pokud jsem ten návrh správně pochopil, takže chci vidět, jak bys stoupnul o 100-200 míst :D
     
  20. Lepší příklad bude cz3,
    ZNIČENÍ VETŘELCI

    1[​IMG]JOSE-DESCANSA-EN-PAZ[​IMG]4,454,777
    2[​IMG]ΔLΞXΔ-♥-ΔSPİRİN[​IMG]3,740,251
    3[​IMG]*¬τ●ρ⌐*[​IMG]3,560,910
    4[​IMG]22FeSA22[​IMG]3,008,513
    5[​IMG]☆AréS☆[​IMG]2,971,031
    6[​IMG]TOP•[​IMG]2,943,381
    7[​IMG]♥JOHNY♥[​IMG]2,911,155
    8[​IMG]41ŁİĐΣR│C★│Λ§İŁŽΛĐΣ[​IMG]2,879,694
    9[​IMG]】★MΔĞИДŦĂ★【»Ĥ§ƒ«³˚²[​IMG]2,818,412
    10[​IMG]√λτλи●λşĸı●вλşĸλ●C★[​IMG]2,724,742
    myslíš, že bych na cz3 neposkočil?

    1096[​IMG]Cruenta†Ultionem69 [​IMG]15,857
    a to hlavně na pirátech, tohle tam klidně oželím

    -=[ Devolarium ]=-457228
    -=[ Mordon ]=-2380760
    -=[ Sibelon ]=-52101050
    -=[ Saimon ]=-25391078
    -=[ Sibelonit ]=-384252
    -=[ Lordakium ]=-664384
    -=[ Kristallin ]=-3137411
     
    Naposledy upraveno: 21/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.