Návrhy Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete danu upravu aplikovat do hry?

  1. Ano

    78.6%
  2. Nie

    11.7%
  3. Ano, s upravami

    10.5%
  4. Nie, lebo som boter s kopcom nastrielanych NPC

    3.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ok, omlouvám se. Já myslel žebříček TOP uživatelů. Netušil jsem, že někdo hraje i na umístění v počtu Sestřelených NPC :D
     
  2. lenze ked si preratas kolko rankov to ma :) tak pochopis o co sa tu jedna
     
  3. Sandy_Rivers, ani já to nehraji na nějaké tabulky, spíš pro radost. Ale když by si tento návrh přečetl, právě o ty sestřelené NPC jde. A pokud se v tabulkách posunu, tak radost mi udělá jen, pokud to bude tabulka platová :D, a o tom to je..
     
    Naposledy upraveno: 22/9/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. tak tenhle navrh se mi líbí ze všech nejvíc a to už sem jich viděl podle mě by to bylo dobré ja mam hodnost major začatečník na cz2 a o několik havoků/erkulesů či celkově výbavy má větší hodnost než ja i o 2 stupně (ha major začatečník on šef major+)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  5. dom

    dom User

    kdyz by to bylo na me, tak bych smazal ranky z malych NPC a celkove hodnoty NPC nechal, at jde videt, jak byl kdo "sikovny"

    .... jde o to, ze kdyz to nekdo hraje roky, tak se koukne na statistiky a hned vidi kdo ma jakou vizitku ... to, ze tam ty ucty zustali, je strasna ostuda, a vysmech hracum co platili ... jedine rozumne vysvetleni je, ze v nasem systemu plati presunkce neviny, pokud by v tech tisicich byl 1 nevinny a BP by mu nemohlo nic dokazat, mohli by mit pravni problemy a to jim za to asi nestoji
     
  6. Korben

    Korben User

    dom pre záznam nie sú potrebné čísla na účte.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. tak je nechejte mazat jednou za rok vsechny at se zacina od piky a je klid s vymyslenim. Kdo hraje aktivne nebude mit problem kdo nehraje a hral nebude zabirat misto v zebricku.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Ještě mě napadla další modifikace. Jde o to, že sestřely by se "zapomínaly". To znamená, že po např. 2 letech by se ztrácely body za NPC, které byly sestřeleny před tímto termínem a to bez ohledu na typ NPC. Výsledkem by bylo, že by hodnost více odpovídala aktuálnímu stavu na serveru a ze seznamu by časem mizeli hráči, kteřín aktivně nehrají delší dobu. I v reálem světě odchází velitelé do důchodu. ;)

    P.S: Problém by byl se stávajícími daty a s množstvím dat, které by se musely uchovávat. :(
     
    Naposledy upraveno: 26/9/14
  9. Crystal, pozoruji, jak slibně vypadá hlasování. Je vidět, že takový návrh zde byl již delší dobu zapotřebí. Jestli jsem se nechal v některých příspěvcích příliš unést emocemi, omlouvám se tobě i administrátorům. Snad to Belgam pošle a nahoře přijmou :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. PetriCZech™ zajímavý, že reaguješ zrovna na TRIXTa, když to samý napsal -matesking- příspěvek nad ním. Jen
    TRIXT místo 1 roku napsal 2 ... Hlavně že píše: "napadla další modifikace" :D .. A osobně bych byl proti tomuto návrhu. Buďtou ať jsou stálé nebo ať za to ty ranky nejsou
     
  11. -xghost-

    -xghost- User

    Určiitě bych byl radši, kdyby všechny i v minulosti načapané botery smazali, ale to se nestane. Pak se mi líbil nápad, že by měli speciální odznáček, aby se dali poznat (to by bylo úplně super - to by byl celoserverovej lov).

    K tomuto návrhu - sice se mě to netýká, protože je mi nějaká hodnost úplně ukradená, ale jednoznačně ano. Vypadá to velice logicky a hlavně spravedlivě - pro ty, koho hodnost zajímá.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. Kenny

    Kenny User

    Celý mě to přijde blbý.. Vůbec nevím, proč dávali "72 hodin" - proč je rovnou nesmazali. Je to stejné jako "Zrádcem jednou, zrádcem vždycky".
    Proti odznakům bude bojovat polovina serveru, protože by byla označena polovina serveru..
    Já jsem pro - nikdy mě ani nenapadlo vyhledat něco o "Hacku", či "BOTu"...
     
    -xghost- tohle ocenil(a).
  13. Skate

    Skate User

    Myslim ze ked by toto zmazenie nevadilo ludom co si to poctivo nastrielali tak potom neviem,kedže sa tak brali ohlady na nepoctivich.Určite by to pomohlo na vyvaženie hry bola by to motivacia pre všetkých.Terajšie naroky na postup na vyššiu hodnost pre bežneho hraca su takmer nesplnitelne.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/14
    -baghira2- a pajix tohle ocenili.
  14. Leon

    Leon Guest

    Já osobně bych se přiklonil k radikálnějšímu řešení. NPC do hodnosti vůbec nepočítat. Pokud někdo jede na TOPku, tak ať jede. Ale asi sranda by byla, když takovýto hráč bude v 5 nejlepších a lítal by s hodností kapitána :). Do hodnosti bych počítal jen body za sestřelené lodě nepřítele ( vynechány lodě z WARu stejné firmy ), moduly základen nebo základny nepřítele a další akce týkající se činnosti při obraně nebo prezentaci firmy. Tady se projeví aktivita jednotlivého hráče při reprezentaci firmy, za kterou kope. :D
    A teď do mě :p.
     
  15. Kenny

    Kenny User

    Leone, tys to vychytal.
    To je to nejlepší řešení, se kterým bych souhlasil na 110%.
     
  16. 1980milan

    1980milan User

    rank za male NPC by mali byt strhnute len tym co botovali a pouzivali nepovolene programy samozrejme BP o nich vie ktory to boli aby neutrpeli hraci co hraju cestne.ja hram od 2009 a nikdy som nic ako nepovoleny program nepouzil preto si myslim ze tym ze by som mal pykat za inych je nespravodlive aj ked vacsinu NPC som strielal na novych mapach teda od kristalinov vyssie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Leon

    Leon Guest

    Bez urážky, ale kdo chce farmit, tak ať farmí. Ale to je civilní povolání a k tomu hodnost nepotřebuje:p:D

    A přiznejte bez mučení, co se děje na mapách. Někdo střílí enemy, proletí kolem VK, který točej dva hráči, a co se stane? Jeden buchne a ti dva si dál točej VK a pak buchnou taky a rozčilujou se na chatu, že ten co je sundal je machr, protože oni měli štíty fuč a půl HP :rolleyes:
     
    -baghira2- a Skate tohle ocenili.
  18. Leone a co začátečníci? Ti by teda neměli žádnou hodnost, dokud by nezačali střílet hráče? To by je mohlo od hry odradit, protože než nováček začne mít "pozitivní" bilanci v sestřelech, tak to obvykle docela trvá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.