Návrhy Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 19/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete danu upravu aplikovat do hry?

  1. Ano

    78.6%
  2. Nie

    11.7%
  3. Ano, s upravami

    10.5%
  4. Nie, lebo som boter s kopcom nastrielanych NPC

    3.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. T_homson

    T_homson User

    Nerád to hovorím ale botovalo asi 80% hráčov keby všetkých zablokovali aj tých čo už hrajú čestne DO by to s pár tisíckami hráčov na serveroch nevydržal a hlavne nie s takými čo neplatia
     
    Naposledy upraveno: 7/10/14
  2. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -xghost-

    -xghost- User

    T_homson No tím lépe. Pak by to chtělo ještě pokračovat ve zviditelňování hry a časem tu máme spoustu nových hráčů. Takový nový začátek. Restart. A to si piš, že z těch by spousta platila (chtěli by rychle nahoru) a bez nabotovaných UFEček by v tom i mohli vidět smysl. Nebo boterům aspoň sebrat vše, co získali. Udělat jim takový rollback do doby, než poprvé použili program. Sice je hezké že to bylo 80%, ale tím nemůžeš ospravedlňovat ponechávání jejich prohřešku nejen bez trestu, ale i bez vrácení toho, co "ukradli".
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Crystal

    Crystal User

    -xghost- nj suhlasim stebou, ale bohuzial k tomu uz asi nikdy nedojde :) uz ich nechaju v hre...
    tiez si myslim ze by tu casom bolo mnoho hracov ktory by platili keby nebolo botiek...

    ale bude sa upravovat LoW brana,batlleray, a mam takeho tusenie ze by mohla byt aj hodnost niako osetrena a kto vie co este :) vraj pracuju na viac veciach a asi ich chcu zaviest naraz..no sak uvidime az poslu dalsie info
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Hector

    Hector User

    Já bych řádek zničení vetřelců odstranil úplně.
    Vojáci ve válce taky nedostávají hodnosti za zabití jelena, ale za vystřílení celé hodnosti. (pouze příklad není to tak přesně ale je to nejlepší přklad který mě napadl)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Pokud žiješ v přesvědčení, že uživatelé prográmků jsou nějací zásadní DO platiči, tak jsi malinko mimo. Kdyby zásadněji investovali do hry, nemusí používat programy. Pokud by bylo zablokováno těch 80% procent hráčů používajích programy, neodejdou především lidi, co hráli a platili DO šest a více let, kteří byli situací znechuceni. Noví hráči by nebyli frustrování ranky a obtížností, navíc by BP ušetřilo náklady za provoz serverů, takže by to byl jednoznačný profit.

    Vzhledem k tomu, že stejně narovnání ranků nebude symetrické, navíc jsou nové programy, které BP zatím nedetekuje, za rok to budeme řešit znovu. Uživatelům prográmků nikdo nesebere ranky z bran ani z lodí, tak nevidím důvod proč dělat polovičatá řešení, která stejně v závěru nic neřeší.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/14
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. No,taky sem neco napisi,je uplne zbytecny aby se neco odstranovalo,kdyz uz ti lidi co pripadne podvadeli a maj kupu ranku jak z npc a z lodi hraji ve hre dal,tak uz je jedno stejne jakou ma hodnost,kdyz stejne hraje!!!tak smazte pripadne lidi co podvadeli a nemazte ranky za npc a je to vyreseny,jak k tomu prijdou ti poctivci,kterym pripadne na hodnosti zalezi a museli stravit kupu hodin u DO atd,takze smazte hrace co podvadeli a je to a nebo uplne zruste nejaky hodnosti a je to taky vyreseny,jinak nic nemenit,jen to bude na skodu,takze ja hlasuji pro NE jako nic nemenit,protoze to nema vubec smysl.
     
  8. Crystal

    Crystal User

    obliviount vidim ze ti unika mnoho z hry, ziadny celistvy zoznam boterov neexistuje kedze cca 40% znich nebolo ani detekovanych, dalej tym ze BP uz potrestalo boterov len velmi slabym trestom nieje uz teraz mozne ich zablokovat opat...BP to nikdy uz neurobi to musi byt kazdemu jasne, bohuzial....
    mozno niekomu kto toci krysy a drazi lf3 raz za mesiac je jedno aku ma hodnost...ale su tu aj iny hraci...

    mna netrapi ze si niekdo toci cubu na full vybave, ja som full hercules, ja ich mam v pazi, len ma stve ze mam nehorazne nizku hodnost
    vybavu si viem nahrat aj bez botovania, akurat dosiahnut hodnost je nemozne, a to len kvoli nim...

    ale ako som pisal vyssie, Lowka,battleray a vselico ine sa bude upravovat, a dufam ze BP zareaguje a zobere si pod palec aj hodnost
    hlasovanie hovori samo za seba, kazdeho poctiveho hraca to stve :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    obliviont aPostrach_Phönixu Posty zmazané, Ak sa chcete vyjadriť , tak priamo k návrhu a nie že vo svojich postoch bude obviňovať.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben, nějak mi uniká koho jsem a z čeho ve svém příspěvku obvinil? Můj post je návrhem řešení navrácení smyslu hodnosti. Pokud se ti něco na mém postu nezdá, rád to upravím, ale netuším na co reaguješ... Navrhuji u účtů, u kterých bylo detekováno užívání programů, resetovat BZ, čest, ranky, zničená npc a lodě, veškerou výbavu, a splněné úkoly, a to zpětně. Prostě se nalogují, přivítá je účet s Phoenixem a nováčkovské úkoly. Jednoznačné a zcela symetrické řešení, nepostihující ostatní účty.

    Crystal, slyšel jsi někdy slovo databáze? Ta obsahuje veškeré údaje o účtech, které BP eviduje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Není to vůbec špatná myšlenka :) hraji to 6 let a kdysi to bylo populární každý 2 hráč měl bota.Na youtube byli videa jak to Cracknout bota takže to měl každý.Jednou sem s kámošem začal hrát ze srandy na Francii 4 ale co sem tam vyděl tak sem nechápal na 2-2 bylo tolik botek že sem nemohl udělat ani začátečnické ukoly na Stroinery a Lortakie a nechápal sem že se s tím nic nedělá.Sice někdo dostal později ban ale bylo to na měsíc a někdy perma takže spoustu lidi co měly na měsíc tak mu ranky zůstaly :( to je vůči ostatním ne fér sice zním spoustu lidí co sou farmáři a jak to slyšely tak byli naštvaní ale jak si to spočítáte a pořádně se zamyslíte tak ztratíte cca 60k ranku ale boteři o mnoho víc a taky klesne hodnost za pár dní takže budete na tom ještě lépe než předtím :) Doufám že se to uskuteční protože lidi na Hodnost úplně kašlou a to je škoda :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

    Postrach_Phönixu Myslím že som sa vyjadril jasne. Ty sa máš vyjadriť k návrhu a zahlasovať. Ty tu nemáš prezentovať svoj návrh.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Crystal

    Crystal User

    Postrach_Phönixu hej a ty mi teraz ako chces povedat ze BP bude prehrabavat jednotlivo kazdy ucet napriec servermi a hladat kto botoval a kto nie pred rokmi? hej? sam sa zamysli ze je to absurdne riesenie a nechapem ze ti stale nieje jasne ze BP nikoho teraz po rokoch spetne uz nebude blokovat....

    takyto navrh je ze...niaky navrh, zaprve pises uplne od tematu..riesime hodnost, nie boterov...ako som povedal tento navrh zasiahne len boterov, cize ked niekto zahlasuje nie tak aspon vidime aky typ hraca to je :)
    uz som povedal vsetko co sa ktomu da povedat, hlasovanie hovori samo za seba,
    ĐЯΛGØИ•¤ƒ•PORUBA ano presne tak normalneho hraca to nezasiahne, budeme mat nizsie naroky na hodnost, nez tie stratene ranky, vidim ze tomu chapes :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. obliviont

    obliviont User

    kazdy si tu bude riesit svoje, nikto sa nebude bit za druhych, ... full hraci budu len plakat ze im nesvieti vedla mena general, ale su tu aj taky co si chcu urobit toho full hrecula, a ako? ked mapy ovladaju full botky, co mam dat do hry 300 - 500 e a klikat brany?, zabudate pani na casy ked vy ste potrebovali davat krysy, ... premazanie rankov a zmena hodnosti nic nezmeni, to ako keby som sa premenoval, co mam z toho v bojovej hre? som proti mazaniu bodov, (prelakovanie auta mi nezmeni kvalitu motora) kto tomu nechape tak nech moj prispevok ani necita,
     
    Postrach_Phönixu tohle ocenil(a).
  15. Crystal

    Crystal User

    ja mam ten ucet 18 mesiacov, zacinal som v dobe najvacsieho botovania a som kde som, mam lvl 21 a full hercul...nahrat sa to da len musis vediet hrat, bohuzial mnoho hracov hrat nevie(poriadne)
    no krysy som moc nedaval..na tych nic nezarobis :)

    ach vidim ze vobec nerozumies navrhu..kazdy len ze zmazanie bodov...., kedy uz vam docvakne ze sice kazdy pride o niake body ale vcelku hodnost klesne cize budete natom lepsie v hodnosti....fakt niekedy mam pocit ze si stojite na usiach
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. obliviont

    obliviont User

    ale prosiiiim ta vysvetli mi co mi da hodnost? co co co co mi da? NIC, radsej mi daj lf4 na lvl 16, ... hral si v zivote inu hru? **napriklad? bol si lepsi v strielani ked si sa inak volal? .... presne ako som napisal chod si kupit cierne auto ze sa ti paci cierna farba a motor bude este od komunistov, .... mnoho hracov nevie hrat, no tvoje hranie bolo co? silny kamarati s tebou kubovali alebo si batloval, :) pripadne v poslednej dobe lowkarcil, ... nemas sa cim chvalit, mam pocit ze ti ludia co hlasuju za ANO su blond a maju 13 rokov
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/14
  17. Korben

    Korben User

    obliviont Zákaz reklamy pre iné hry platí aj tu a nie som blond a ani nemám 13 rokov.;) Hlasoval som za áno aj keď na hodnosť nehrám. Tu ani tak nejde o hodnosť , ako o princíp.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Crystal

    Crystal User

    tak za prve hram to 5 rokov, mam skusenosti a lahko sa viem vysvihnut hore v rebricku
    za druhe na batlla nechodim ani cuby, prosimta tam sotva nieco zarobis...
    vacsinu vybavy mam s pvp boxov...staci mat zlavove balicky a pouzivat hlavu a vybavu si nahras

    to lf4 si nahraj nikto ti neda nic zadarmo, ani mne nedal...a uz ides totalne mimo temy...mam 1500 hodin na ucte, chcel by by som vidiet niekoho kto ma tolko a ma podobnu vybavu a rank...povacsinou su okolo mna v rebricku len boteri..bohuzial
    niesom najlepsi ani nikdy nebudem, ale ty tu nesud niekoho koho vobec nepoznas

    a laskavo tu neurazaj nikoho, ludia co hlasovali ano rozumeju hodnosti a vidia ze je neobjektivna a chcu zmenu, skor podla toho ako pises mas ty 13 rokov
    a prosimta uz namna nereaguj nemam chut sa tu s tebou natahovat

    no ako pisal korben, sice mna hodnost zaujima, ale ide tiez hlavne o princip
     
    Naposledy upraveno: 8/10/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. obliviont

    obliviont User

    ospravedlnujem sa nechcel som robit reklamu ani urazit tym vekom, ... stal som sa vyvojom nejakych hier ale to sem nepatry, ... ty chces byt len general aby si mal pocit ze si dostatocne uctievany, ... este priamo k veci, zmazanie k nicomu neprospeje,
    btw, ... boxikovanie na pvp, cize platenie zvyhodneneho balicka, plus *** :D chytre neexistuje na svete nik kto by ho dokazal vypatrat, len pokracuj :D tebe sa ta vysoka hodnost hodi, ... ale ako ju chces rychlo nazbierat na boxoch? ... inak ano klesnu hodnosti, lenze taky flaxac da za den par sibelonov ku prikladu, a taky fullkac botka da aj 200 - 300 kubikonov za noc, :) trosku upravite hodnosti ale za par mesiacov budu spet, ... cize vase riesenie pomoze len VAM, full hracom co tu sedia cele dni, mali by ste navrhnut riesenie co pomoze vacsine alebo vsetkym, ... a ano bude vacsina hlasovat za ANO, ale nieje to len o hlasovani, ide o to ze moderator a admin a pod ... maju byt mozgom hry a uvazovat globalne, a nie pomoct len elite :) na tyzden sa drobcekom priblizia hodnosti, a po chvili zase stratia, myslite si ze drobcekovia chodia do hadesky pre body? tocis tu len seba, a pozri sa na moju spravu, bijem sa za ostatnych nie za seba, ja som full skoro
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/14
  20. Korben

    Korben User

    Ani jeden admin a ani jeden moderátor nieje mozgom hry. Admin a moderátor , keď hrajú, tak sú len hráči.
    Hru spravuje BP , tam je mozog.;) A za tie roky čo tu som, tak ešte nikdy som sa nestretol stým že by nejaká novinka , alebo čokoľvek čo bolo do hry pridané, vyhovovalo všetkým.
    Tak geniálny nápad tu nemal ešte nikto. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.