Žádný rozdíl u nové formace ,,Lyže"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TeamEM5os, 27/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    Zdravím, mám menší problém. Nevím jestli to zaznamenali i ostatní hráči, ale po sestavení formace "Lyže" jsem zkoušel DMG se Smart Bombou prvně na Srdci a hned po te na Lyžích. U obou mi DMG vycházelo okolo 61k., Jenže tam je +50%DMG na miny, nevím jestli se tím tedy myslí i SMB, ale DMG je furt stejný, je někde chyba? Předem děkuji za odpovědi.

    [​IMG]161663505
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    A normální minu jsi nevyzkoušel?
     
  3. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    Ano, zkoušel je tam jen minimální rozdíl, ale předpokládal jsem že to bude platit i na SMB
     
  4. Formace lyže funguje jen na ACM a DMG miny, čili fyzické dmg miny na které je potřeba najet lodí. SMB je speciální. Přeci ani profil pilota se na ní nevztahuje, tak proč formace?
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj TeamEM5os :)

    ako ti už napísal spoluhráč, táto formácia neplatí na smartbombu.

    Máš ešte nejaké otázky?
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ja len doplnim, smart bomba je specialne cpu a jej dmg sa neda nicim zvysit. Rovnako ako nezvysis dmg kamikadze, vzdy to ostane rovnake.
     
  7. TeamEM5os

    TeamEM5os User

    Nemám otázky, můžete tedy uzavřit a děkuji.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Radi sme pomohli a ďakujem ❦Čοlεκ❧ za vysvetlenie

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.