Žádost k adminům

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem zdenek49, 8/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdenek49

    zdenek49 User

    Nefungují mi klávesy Num lock +/- k přiblížení/oddálení obrazu. Obraz mi zůstal na max. velikosti a to je hrůza. Můžete se mi na to podívat? Děkuji, zdenek49
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Poprosím dodržiavať základné pravidlá fóra - Jak správně přispívat na forum.

    Témy nezakladáme smerované na administrátorov či moderátorov.

    Čo sa týka problému údržbu PC si spravil pre navrátenie zoomu?
     
  3. zdenek49

    zdenek49 User

    citát zmazaný

    vše jsem vyčistil a defragmentoval
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Čítal si odkaz čo som ti dal? Predošlé posty necitujeme.

    Problém pretrváva?
     
  5. zdenek49

    zdenek49 User

    Citat smazany.

    Odkaz jsem už přečetl, polepším se. Problém přetrvává.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/14
  6. Skate

    Skate User

    Skus si obnovit nastavenia v hernom okne alebo si prehod tie hodnoty klaves na ine.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    zdenek49 neodpovidej prosim pomoci tlacitka Odpovedet, tim zaroven odcitujes dany prispevek, na odpoved v tematu pouzivej textove pole v dolni casti.
     
  8. tohle někdy šlo? :-D mně to teda taky nefunguje, resp. nikdy nefungovalo :-D

    je k tomu zapotřebí premium? protože ho nemám a v nastavení nemám nikde nic o přiblížení či oddálení
     
  9. Skate

    Skate User

    Ano mozes zmenit klavesu na danu funkciu inou.Daj si v nastaveniach klavesnica.Potom tam mas vedla ina klavesa klikni na to a v tej chvili mas cas na zmenu len zvol pozadovanu novu klavesu a je to.
     
  10. jenže já nemám v nastavení nic o oddalování a pžibližování :D
     
  11. a co tkhle nejednodušší zmáčkni ctrl a hejbni kolečkem xdd
     
  12. Skate

    Skate User

    Je tam priblizenie aj oddialenie celkom dole.
     
  13. zdenek49

    zdenek49 User

    Dělal jsem všechno možné, včetně změn parametrů grafické karty, ale tato funkce primárně nadefinovaná na klávesnici jako NumLock +/- mi stále nefunguje. Sám už si s tím neporadím. Obraz je rozšířený tak, že nemá ani ostré kontury a zobrazovaná oblast mapy je velmi malá.
     
  14. Korben

    Korben User

    zdenek49 V nastaveniach si resetni nastavenie herného okna.
     
  15. zdenek49

    zdenek49 User

    Korbene, to nepomáhá. Počítač mám nastavený na rozlišení 1920x1080, ale herní okno FlashPlayeru mi zřejmě nastavuje rozlišení jiné. Dříve byla v nastaveních na první straně možnost měnit rozlišení obrazu herního okna, teď už to tam není. FlashPlayer mi nereaguje ani na změnu lupy int. prohlížeče. NumLock +/- mi také nefunguje. Pravděpodobně musím čekat do upgrade FlashPlayeru, jestli zádrhel není tam. Děkuji Ti za pomoc.
    Poznámka: V nastaveních u klávesnice je zobrazena klávesa N pro opravu peta. Tak ta mi také nefunguje.
     
  16. Zafod

    Zafod User

    Vyzkoušej vymazat historii prohlížeče a v podrobnostech zaškrtni tlačítko ,,nastavení pro daný server,,.
     
  17. Skate

    Skate User

    Pouzil si viacero web prehliadacov?
     
  18. zdenek49

    zdenek49 User

    Dělá to Chrome, jiné to nedělají - už jsem přešel jinam, je to OK. Všem děkuji.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané a uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.