Žádost na místo moderátora

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Łïmïtlεşş, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    mám pár otázek na které bych chtěl znát odpovědi, tak snad nedostanu vyhubováno že se ptám takhle veřejně ale jinou možnost nemám, protože jsem kontakty na vedení Českého týmu já nešika někde vytrousil :(. A k mé smůle nemohu poslat žádost přes normální formulář protože jsem už zablokovaný a ani je zde nemohu soukromě kontaktovat :). Tak se případně omlouvám a prosím o smazání tématu, a kontaktování mě přes meila, pokud tedy bude někdo ochotný se mnou vůbec zabývat :).

    Chtěl bych se stát znovu moderátorem, popravdě mi chybí to moderování, ale chtěl bych možná trošku změnu...už nebýt znovu moderátor fóra ale chatu. Chtěl bych se tedy zeptat zda je ještě nějaká možnost přifařit se znovu k týmu a být jeho součástí :D. Píšu vlastně i proto že v době kdy nejsem v práci nemám moc co dělat a tak bych rád dělal znovu něco pro Českou komunitu.

    Takže díky za odpovědi a přeji Všem hezké a příjemné prožití Vánočních svátků.

    Starej známej Palermo :D.
     
  2. Logan

    Logan User

    Nuz teda ja Ti neviem necham to na vyssie moci, v kazdom pripade im bude toto vlakno dorucene
     
  3. Palermo, Palermo, ty kluku usaty, ty uz vazne nevis co by :D

    Apropo, nevim, zda to resit zrovna zde, existuje i podpora preci :p :D

    Starej, neznamej Nobody.
     
    Zafod tohle ocenil(a).
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Bohuzel po dalsim zklamani byvale moderatory do tymu nebereme.
     
  5. No s tím jsem celkem počítal, holt jsem si to podělal a teď alespoň vím že šance už žádná není :). Tak díky za odpověď a mějte se pěkně :).

    Noboušku, Noboušku, pokud si dobře pomatuji větší uši jsi měl vždycky ty :p.

    Takže vyřešeno.
     
  6. Logan

    Logan User

    Zodpovedane a uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.