Žádost o Ban na Herní Konto

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SemtexWAR, 14/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SemtexWAR

    SemtexWAR User

    Zdravím mám takoví problém obrátil se namně uživatel facebooku s dotazem že jestli mu nevydělá za 5dní 300 000U a že mi zato dá payseftcard 300Kč tak sem řekl proč ne začal sme vydělávat když sem sep pochlubil kamarádovi který mi řekl že to je zloděj že mu taky vydělal a nic nedostal tak sem hned odešel z herního konta tak žádám o ban na učet http://cz3.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=AzfZJ&profileCheck=KjZgV&lang=cs cz3!!! Bohužel sem nenašel správnou sekci kam to vložit tak sem to dal sme :) děkuji za vyřešení :)
    -------
    Lítals natom 2 H

    A je to moje věc ne ? a ne tvoje :))


    je to tvoje věc a taky věc podpory .)


    Mohu zveřejnit jeho Facebook at mu nikdo nenaletí? :O
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/9/14
  2. Leon

    Leon Guest

    za prvé, nepiš posty pod sebe, používej tlačítko upravit.
    za druhé, vůbec nechápu, jak můžete něčemu takovému uvěřit.
    Pořád dokola to tady opakujeme, ale vy si nedáte říct.
     
  3. Drift1

    Drift1 User

    Ty skočíš na taktýto nesmysl a tu se to má řešit?..tohle není normální,kdyby tě někdo požádal o skok z mostu tak pujdeš a skočíš viď..druhej tu zas práská na prvního..to se taky jen tak nevidí..ani bych se nedivil kdž přijdete i o svoje učty..já vždycky řikám že si člověk má udělat vše sám a né se spoléhet na nesmysli.
     
  4. To je odpoveď na koho ? :)
     
  5. Korben

    Korben User

    Ja nevidím dôvod tu niečo riešiť. To tu máte ešte drzosť žiadať o ban preto že ti niekto nezaplatil za to že si mu lietal na účte ?

    Tu nieje čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.