Žádost o přátelství

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 6/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    chtěla jsem se zeptat,když mi někdo pošle žádost o přátelství a já jí odmítnu, tak napíše systém tomu dotyčnému, že jsem to odmítla, nebo ne..?
     
  2. Korben

    Korben User

    Sentiero Tak to netuším , ale pošlem ti žiadosť a skús ma odmietnuť. :mad: :D Ale počítam že danému hráčovi to oznámi že žiadosť nebola prijatá.
     
  3. jasne ze napise,a bude tam ten hrac aj moznost ze odvolať vyzvu na priatelstvo aj po zamietnutí
     
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Korben: to bys ani nemohl poslat,páč můj nick a servr je tu přísně utajen :D;)

    spectrum666: Jak to myslíš odvolat,že tu žádost může poslat znovu..? Však to by mohl i tak
     
  5. zobrazí se to v kontaktech ,že žádost byla zamítnuta a je u toho človíčka takový červený křížek.
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak potom nič a idem si otvoriť krabičku mojich obľúbených cukríkov s čokoládovou náplňou. ;)

    muf$¤¤CZE¤¤$vru Ti to tu zodpovie . :)
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Aha takže takto to funguje, díky moc všem za rady.Tak a teď idem odmítat :D

    P.S. Korben: uh no teda...takže ty to víš,vlastně proč mě to překvapuje..? :D
    Děkuju že jsi to tu nenapsal ;)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sentiero Můžeme tedy považovat za zodpovězené? :)
     
  9. Sentiero

    Sentiero User

    Ano :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
  11. Korben

    Korben User

    Sentiero Nieje dôvod prezrádzať tvoj nick v hre:)

    Tak chlapci a ja to tu uzavriem :D

    Edit: Tak nie :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.