Žádost o prověření hráče --BoZo--[TUЯK]--

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♥*Imunne_To_Death*♥, 24/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Hráč: --BoZo--[TUЯK]--
    ---

    -a dalšího hráče: REUNI1617 (nevím jak se přesně jmenuje ale tento hráč překonává možnou rychlost své lodě za pomoci nějakých programů). dostal jsme tip od kámoše.
    ---
    čas: 13:20:2014
    server: Česko 2 (CZ 2)
    Můj ID:98451128
    Žádám o prověření Tohoto hráče z důvodu opakovaného porušování pravidel hry pomocnými helping programy!..
    Mimochodem těchto hráčů přibývá,je úplně nemožné hrát s těmito hráči čestně hru.
    Důvod:
    stalo se mi 2 krát u tohoto hráče že měl 0 HP a nezničil sem ho!
    a také se že se mi odlog u prostřed mapy během 3 sekund i přes to že jsme do něho střílel!!
    jak říkám a ostatní ještě čestní hráči kteří mají zkušenosti se hrou,Těchto botek a podvodníků je hodně..
    Naše dopuručení:
    Pokuď chcete tuto hru zachovat hratelnou,tak vám doporučujeme s tímto něco dělat.
     
    ʊHдϚΞѕʊ a Filiposd tohle ocenili.
  2. Crystal

    Crystal User

    ♥*Imunne_To_Death*♥ to ze sa niekto odlogne pocas strelby neviem ci je to program ale akoze stalo sa to uz aj mne :)

    ale ziadne programy na rychlost predsa niesu to dobre viete vsetci

    a neviem naco to sem pises, tu programy nikto neriesi, momentalne je to nastavene len na systeme....cize necakaj nic ine ako locknutie temy...
    botery su samozrejme aj ja ich stretavam ale tu to nema zmysel riesit...a ani sa to neda tu riesit
    a mimochodom ak si necital nedavny ofik, je tam pisane opat ze taketo veci sa tu riesit nebudu......

    btw. tip od kamosa? :)
    ja by nikdy nikoho neobvinil pokial by som sa o tom sam nepresvedcil a urcite by som nedal ruku do ohna za kamosov z DO :)
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Forum neslouzi k provereni hracu. Od toho je tym v nemecku,ktery se o programy stara.


    Zodpovezeno a uzamknuto.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.