Žádost o prověření hráče

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .stzdrha.[•R•], 16/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Muj nick: .:stzdrha:.[•R•]
    moje [​IMG]4579756
    server: GE1

    Dobrý den.

    Tímto "vláknem" žádám o důkladné prověření hráče .●◌•◦JαckØβ◦•◌●. a to i zpětně. Dnes ve 13:45 mě sestřelil.Ale to by až takový problém nebyl.Problém je že začal ztříleti pře EMP který sem použil.A to už vůbec nemluvím o tom,jak rychle mě v masku naklikl. Náhoda? u tohoto hráče nikoliv Jak kdyby mněl nějaký prográmek podobný botu.Vím, že je těžké toto odhalit a usvědčit.Ale tento hráč takto jedná již delší dobu.Tudíž pokud se prokáže,že podváděl.Potom takový hráč tu v téhle hře nemá co dělat.

    Omlouvám se za osobní emoce le takovýhle hráči mohou za to,že to už pomalu nikdo nehraje.Tudíž na oplátku píši své údaje aby ste viděli,kdo ukazuje prstem :)

    PS: Prosím o to.Pokud tato žádost neni ve správným vláknu o přesunutí tam kam patří / nějak neřehledný a po půl hodině sem nenašel pro toto nic vhodnějšího

    Předem děkuji
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    .stzdrha.[•R•]: Nejsi tu nováček, takže asi tušíš, že odpověď bude, že hráče neprověřují, že na to je ve hře systém. Od doby zavedení systému zde byl jen jeden okamžik, o kterém vím, kdy BP dal pokyn prověřovat hráče a to bylo ohledně pushingu. Jinak je to v režiji programátorů BP nikoliv adminů. ;)
     
  3. No toto bylo celkově a týkalo se to i pushingu a pěkně všechno růčo.Protože vždycky je nejdřív jed a potom se k tomu dělaji protilátky (teda krom Antivirů) tak i v této hře evidentně system nestíhá.Ano nováček tu nejsem a viděl sem toho v této hře již kopici.A tudíž mé odhady (nepodložené - nedostatek nástrojů) zpravidla liché nikdy nebývaji.

    Proto prosím tedy o předání tohoto k posouzení o instani výš.
     
  4. .stzdrha.[•R•] když už chceš, aby někdo prověřoval hráče, tak si nejdřív sežeň alespoň nějakej důkaz (Např. video, které poté nahraješ na YT). A lepší by bylo, když už, tak to zkusit přes podporu. Ale jak už tady TRIXT psal, tak na fóru dostaneš buď odpověď, že o tohle se stará systém, popř. že máš zkusit napsat na podporu, že na fóru to nevyřeší.
     
  5. Na co video?to neni důkaz.Data a přístup k nim.Tam sou důkazy.A teda sorry,že sem při tý prapodivný DMG nestačil najít exe na webcam2.Nic méňě tohle neni debata ale žádost a zatim sem tu vyjádření nějakýho admina neviděl.Tak nechápu proč se tu vůbec k tomu vyjadřujete.Ano na support to mohu napsat vždy.Ale zatim sem tu žádné "fundované" vyjádření neviděl :)
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    .stzdrha.[•R•]: Omlouvám se, nechtěl jsem tě vykolejit a ani jsem nechtěl zpochybňovat tvoje závěry. Myslel jsem to tak, že admin asi těžko bude mít přístup k potřebným datům a pokud by i měl, jak chceš ručně zpracovávat milisekundy mezi jednotlivými akcemi hráče. Na to potřebuješ nějaký analytický nástroj. Není to vůbec jednoduché dělat analýzu ze spousty údajů. Jen jsem ti chtěl vysvětlit, proč v případě rychlého nákliku jsem pesimistický k možnostem adminů.
     
  7. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.