Oznámení Žádost o prověření nového hráče.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem psojd, 21/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *love*

    *love* User

    psojd takovíhle lidi jako ty sou fakt pošpiněni sami a řveš tu.Proč bi si lidi nemohli poslat do hry Darkorbit je relax a za svuj relax vdycky musiš něco vidat,to že sám nemáš peníze a zavidíš druhym tak to je od tebe nehezké.On belgam ti dal ban opráněně protože tohle chovaní je opravdu nepřístupné takovýho člověka fakt na DO nechcem.Kdybi to bylo moje rozhodnutí tak hlidam tvojí ip a budu ti neustale banovat a jěště bych ti dal ban i code0 na chat bych tě z darku vymítil

    ps:eek:mlovám se tu za moje chovaní ale tohle mě fakt dostalo to tu dlouho nebylo :D
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Tak to vybal psojd.

    Osobně myslím že jen plácáš do větru.
     
  3. Gelda

    Gelda User

    Psojde :D Na to že toho víš tolik, že by BP lehnul a polovina hráčů se zasebevraždila a padající meteority a totální armagedon a všechno prostě... :D ... je fascinující že se zaobíráš jak někdo po pár hodinách může mít apisku :D Ono je tech způsobů opravdu po více ale sakryš jak je to možné ! :D
     
    thekikoplayer, Kro a Zafod tohle ocenili.
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Hrac ho ma z bedny a celeho najednou, tajemstvi jeho podvadeni je venku. Ale ted urcite milovany psojd napise jak je mozne ze ho nasel hrac s takovym levelem a malo hodinama.
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Belgame máte nevyřešené vztahy. psojd se asi do tebe zamiloval a ty jsi na ženský. Nu a to víš zhrzená láska je zhrzená láska. :D
     
    Kro tohle ocenil(a).
  6. Belgam

    Belgam Guest

    [​IMG]
     
    thekikoplayer a psojd tohle ocenili.
  7. Gelda

    Gelda User

    :D Tak to je moooc :D
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Hm, psojd se odmlčel, škoda asi se nic zajímavého a peprného ze zákulisí nedozvíme. A já se tak těšil na ,,božskou komedii,, :D
     
  9. psojd

    psojd User

    To že si chci snad prověřit nějakého hráče ještě neznaméná že ho obviňuji..
    Hlavně dělám s tím s čím jsme se tu za tu dobu i setkal a po každé počítám s tím nejhorším.
    No ono až bych ti posall nějaký archiv tak by jsi se asi moc určitě nebavil možná že tím že by jsi opbjevoval co o čem ještě nevíš a dospěl by jsi k názoru že vše co víš je naprosto nic o proti tomu co do opravdy je.
    Ale každý si na to musí přijít sám.
     
  10. Zafod

    Zafod User

    Ale on ho GA prověřil, bylo to přesně tak jak jsme zde psali. Teď se už řeší něco jiného. Sem s tou informací, dychtím se něco nového dozvědět, no tááák nenech se přemlouvat.

    Btw: přesně toto je jeden z důvodů proč zde žádosti o prověřování nevidí rádi. Nic se nestalo, nejednalo se o žádný podvod. Jen GA musel věnovat část svého času nesmyslnému prověřování...
     
  11. psojd

    psojd User

    No tak dobře mohu ti ukázat jaký si velice rozmazaný klíč.
    Slyšel jsi někdy pojem BP Lucemburk Archiv 2C?
     
  12. Gelda

    Gelda User

    A jde se tahat špinavý prádlo ze skříně :D Je čas odlogovat ze hry :D
     
  13. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Tak jako určitě někdo ten pojem neslyšel a neví o co de, takže určitě nám to tady do podrobna vysvětlíš aby jsme byly v obraze až se dostaneš do jádra věci.
     
  14. psojd

    psojd User

    Ne už nic neřeknu!Řekl jsem už více než jen dost!
    Děkuji za pozornost vám všem!

    Takže to můžeš Uzavřít.
     
  15. Gelda

    Gelda User

    Nemám rád příběhy s useknutým a nedořešeným koncem :( Kdybych to věděl...
     
  16. Belgam

    Belgam Guest

    Ja to chci taky vedet. Tohle je divny ,kdyz ani ja nevim co to je.

    Tak jsem to zkousel nekde najit a ani strejda Googl nevi co to je.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/11/14
  17. Zafod

    Zafod User

    Ono jsi taky nic neřekl, jen jsi zaprudil. Myslím že jsi lhář a jen kalíš vodu.

    Člověče s takovou žádnou šou neuděláš, já nevím co na to Gábina, ani co pan Klezla, ale za mě to na postup do dalšího kola není... :D
     
    Kro a Gelda tohle ocenili.
  18. psojd

    psojd User

    Malá nápověda pro ty co hledají pravdu:

    videá zmazané

    Zajímavé ne?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/11/14
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  19. Kubino

    Kubino Guest

    psojd tiež uveríš každej hovadine ;)

    Dovolím si toto nezmyselné téma uzamknúť, čo už malo byť dávno.

    Nič k riešeniu, LOCK
     
  20. Korben

    Korben User

    Tak že , otvorím si túto čudnú tému a čo nevidím. Niekto kto má viac ako podivné pripojenia a ktovie koľko účtov, tu ide niekoho obviňovať , len preto že mal šťastie.

    Túto tému by som okamžite uzavrel, no pre iné povinnosti som to nestihol a čo je zaujímavé že som bol ihneď v prvých postoch spomenutý a to som do tejto témy ani nepísal. :D

    psojd Ty hráš od roku 2008 a na fórum píšeš z účtu ktorý je z roku 2012 , to je nejaké čudné a myslím že to je skôr na preverenie. Ty sa niečoho bojíš ? Alebo účet z roku 2008 je za niečo zablokovaný ? No je mi to jedno , ale neje mi jedno ak tu niekto bezdôvodne obviňuje hráčov a nie len to , ale ešte si dovolí obviniť aj GA ? no za to ti ja udelím ban na fórum a garantujem ti že na mojom účte hrám len ja a na mojom PC sa do hry prihlasujem len ja. A na záver. CHocholoušek to by bol jediný čo by pochopil, to čo si tu popísal.
     
    Kro tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.