Žádost o unban na hru (nikoli na chat)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Αηαrχιε, 13/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID: 62815134
    Čas: 13.11 2014 - po té, co mi byl omylem zablokowán hlawní účet
    Nick: ΔИΔЯχ!Σ
    Server: Česko 2
    Místnost: mail na podporu
    Do kdy je BAN aktivni: ---
    Autor banu: Podpora

    Váš důvod k odbannování: Předem bych se rád omluwil za swé afektiwní jednání, owšem pochopte - byl jsem w šoku - když jsem psal z tohoto účtu ( jedná se o Náčelníka, proto to musím wúbec řešit..), že jsem pronásledowán administrátory ( netušil jsem, že se jedná o chybu systému..).. což mne samozřejmně mrzí. Ale prosím o unban, protože se snad tak moc nestalo abych dostal perma-ban jen za pár slúwek, které nebyly ani moc sprosté ani moc agresiwní - jen byly rozhořčené a hrúzou bez sebe.-)
     
  2. Korben

    Korben User

    Píšeš síce pekne ale na nesprávnom mieste a osobne neviem že by som napríklad ja niekoho v hre prenasledoval. Čo by som s toho mal.
    Mno takže svoj problém si rieš na podpore hry, my tu bany na účet neriešime.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Uvedomuješ si za čo máš ban ale v hlavičke príspevku napíšeš, že si ho dostal omylom? Dúfam, že to bol len žart. Omyl bol možno tvoje jednanie avšak ban si dostal za konktrétnu vec.

    Btw. "w" v slovách miesto "v" píšu pubertiaci na sociálnej sieti, preboha.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.