Podpora Žádost o unban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SuBfOrM, 12/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SuBfOrM

    SuBfOrM User

    Zdravím všechny Adminy, jednoho dne mi jeden nejmenovaný člověk poslal klikačku Merkavu. Když jsem ji poprvé otevřel tak se mi hnedka z toho udělalo tak zvaně špatně jelikož mi po jejím prvním a posledním použití přišlo strašně trapný to používat když si to umím nakliknout sám. Následně jsem tento program vypnul a odstranil ze svého PC a hrál dál čistě až na den kdy jsem dostal ban za tak zvaný ***-user. V tento den mi došlo že jsem udělal velikou chybu že jsem použil tento trapný program. Touto zprávou bych se chtěl omluvit celé podpoře i Adminům ve hře. Prosil bych o unban na můj herní účet a přísahám že už nikdy nebudu tak blbej a nebudu rozklikávat vše co mi kdo pošle a budu hrát čistě. Snad se tento problem dá nějak vyřešit.
    Děkuji.

    S pozdravem SuBfOrM. :)
     
  2. Naposledy upraveno: 12/8/16
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    SuBfOrM Tak za prve, pouzil si program a ban si dostal opravnene. Fair play clovek by taku vec ani len nezapol len tak mimochodom.... no ale takych v DO uz vela nie je bohuzial..

    Dalej bany na ucet moze riesit len podpora hry, tu na fore ti to nikto zrusit nemoze. Ohladom uctu musis komunikovat s nimi, no neckaj inu odpoved ako tu.

    Nic k rieseniu, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.