Žádosť o zrušení banu - CIBI

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cibi®, 20/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cibi®

    Cibi® User

    ID: [​IMG]166937694
    Čas: 13. 5. 2016 v 23:45
    Nick: CIBI
    Server: Česko 2
    Místnost: Globálni
    Do kdy je BAN aktivni: 12. 6. 2016 v 23:45
    Autor banu: Administrátor


    Nachádzal som sa v bráne Gamma kde som bol v predposlednej vlne (tj. Kristalloni) ktorú som si dával na čas kvôli okolným povinnostiam. V bráne som rupol (dovolím si povedať nie mojou vinou úplne) kvôli mikro lágu kde sa mi loďka posunula presne tam kde som nemal v pláne isť. Po opravení lode na základni som sa do chatu pýtal či sa tu nachádza nejaký moderátor, chcel som sa spýtať ako sa niečo takéto rieši, odpovedi som sa bohužiaľ nedočkal. Nie vždy sa mi podarí mať chladnú hlavu a nie s najlepším pocitom som urazil firmu ktorá sa tu o toto všetko stará a provozuje to tu. Chcel by som požiadať o unban s ponaučením že nabudúce si radšej ten chat schovám a negatívnu energiu si vybijem niekde inde nie na chate. Lebo byť bez chatu 30dní neni najpríjemnejšie aj cez používanie komunikácií na TeamSpeaku.


    Ďakujem za prečítanie, pekný deň.
     
  2. Žiadosť o unban na chate patrí do sekcie

    CHAT
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Dekuji za odpovedi.
    Spatna sekce, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.