Zafod Bíblbrox

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Zafod, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Objektivní hlasování: Máte rádi Zafoda?

  1. Ano, moc rád.

    100.0%
  2. Ano, moc rád.

    75.0%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zafod

    Zafod User

    Nick: Zafod Bíblbrox


    Něco o mě: Jsem prezidentem celé Galaxie. Volnomyšlenkářský prezident zvolený hlavně z toho důvodu, že mé šílené počiny na sebe strhují mnoho pozornosti prostých "občanů", tudíž odvádějí pozornost od skutečného dění v galaxii a galaktická rada se tak může věnovat své práci.
    Jedním z mých šílených počinů je, krádež vesmírné lodě Srdce ze zlata, která funguje na principu nepravděpodobnostního pohonu. Po zmáčknutí tlačítka start loď vždy odletí neznámo kam. Vůbec si neuvědomuji, co se kolem mě děje a ze všeho mám ohromnou zábavu. Jako vtipné mi přišlo přioperovat si třetí ruku a nechat si vymazat část mozku.

    Pokud myslíte že plácám bludy, tak vězte že moje mozkové pochody jsou dynamické erupce tryskající z bezedného fondu naakumolovaných subtilentabilních inverbací evikace na bázi sintézní hemapostaplikace, zpětně vázané na ornitojdu reflexních systémů a usměrněné mezními signály geniální kooanalízy.

    Ale teď vážně: přátelé o mně říkají že jsem se nenarodil, ale vyskytnul.



    Motto: Když už člověk jednou je,tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je. Jan Werich

    Vzkaz pro všechny hráče DO: Nepropadejte panice

    Důležité sdělení od kamaráda z Galaktického úřadu: „Pozemšťané! Věnujte pozornost tomuto hlášení. Hovoří k vám Prostenik Vogon Jelc z Galaktického úřadu pro plánování hyperprostorové dopravy. Jak nepochybně víte, plány pro rozvoj okrajových oblastí Galaxie vyžadují vybudování nové expresní dálnice, která má vést vaší sluneční soustavou. Vaše planeta je bohužel jedna z těch, které jsou určené k demolici. Celá akce bude trvat necelé dvě pozemské minuty. Děkuji vám.“


    Odpověď na základní otázku Života, Vesmíru a vůbec: 42.
     
    Spartakus, kapacita a VyVíteKdo tohle ocenili.
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Promin ,ale pripada mi ze jsi se pomatl a schvalne tu delas dnes jen neporadek. A jeste uz pises i z druheho uctu. Fajn dekujeme za praci.
     
  3. Korben

    Korben User

    Zafe nehnevaj sa ale táto sekcia nebude slúžiť na diskusiu a ani na hlasovanie.
    Bude to slúžiť len na prípadné odprezentovanie svojho herného nicku,
    Poprosil by som zatiaľ neprispievať zbytočne do týchto sekcii.
    Pre tieto sekcie budú vytvorené samostatné pravidla.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.