záhadný sestřel

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem M★ЯŞHДŁŁ†MДŁŁIИΦWŞKY, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj dneska sem byl na pld a sbiral v tom přiletel hrač sume.c s hračem martin196666 a sundali me... to ale neni podstatne podstatne ale problem je v tom že sem dal opravu na zakladne a na jednou se spawnu na pld a vedle mě hrač sume.c a ani se mi to nestihne načist a už mam dalši sestřel žadam o vysvetleni či pomoc... + mam v deniku že me oba zabili ve stejny čas
     
  2. Ahoj, nemohlo se třeba stát že jsi se překlikl a opravil na stejném místě? Pokud se to stalo prvně a už se to neopakuje nějak bych to neřešil :).
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

  4. *Ł€Đ*

    *Ł€Đ* User

    To mi připadá v normě,ale že stojím na portu a P.E.T. někde lítá a střílí ho npc a mě ubívá bz.Portnout nejde petku vypnout taky ne,bum.To se mi zdá jako záhadný sestřel.
    Je normální,že se mi neportuje pet?Skočím,petka nikde,skočím zpět a on si zmetek letí přez celou mapu ke mě.
     
  5. pepouch

    pepouch User

    To mám taky,řešení:než portneš vypni ho,a potom zase zapni a nemáš problém
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    *Ł€Đ* To je lag, ty vidis na monitore pohyb lode no v skutocnosti lod ostane seknuta a je na inej pozicii. Preto aj PET tak divne lietal.

    Prave podla PETky sa da poznat ci si akurat zazil lag.
     
    *Ł€Đ* tohle ocenil(a).
  7. prave ze vzdy davam opravu na zakladne pokud se nejedna o vyjimečnou situaci
     
  8. leosacek

    leosacek User

    No marshalle to neřeš, nejedná se o nějakej cheat či něco takového. Boužel se mi to děje taky. Někdo mě pukne, oprava na základně a hodí mě to na místo. Sice mě *** že když už tak nemáš ani vteřinu štít a tudíž jdeš hned k zemi, ale když se to povede že hráč odletí, máš aspon opravu na místě zadarmo :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/4/16
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    leosacek za ten slovník máš body, je takový problém umět se vyjadřovat slušně? No jinak zkusil jsem to a normálně mně po opravě hodí na základnu. Otázka jestli je to ojedinělé nebo je chyba někde jinde.
     
  10. leosacek

    leosacek User

    No sorry marvine uteklo mi to :). Jinak nevím co jsou body .. jediný co tu řeším jsou oznámení a toto je asi druhý téma, kde odpovídám, každopádně jak si psal je to třeba 1 ze 100 smrtí, takže to bys musel umřít víckrát .. :)
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    leosacek za porušení pravidel fóra se udělují body, po nasbírání určitého počtu následuje zamezení přispívání na fórum.

    Jinak jestli je výskyt takto náhodný, tak není možné to hlásit, k tomu potřebujeme přesně vědět jak chybu spolehlivě vyvolat.
     
  12. leosacek

    leosacek User

    Aha dik za vysvětlení. A k tomu problému, jako ono jednou za čas když se to stane tak to není tak hrozný, dá se přežit :)
     
  13. mel bych jeste jednu otazku dnes byl spusten test server na testovani noveho hangaru a mel sem tam 2 hangary gola a citadel elite a v hangaru se mi ukazala jen citadel elite ale klasicka ne tu jsem musel dokoupit a rad bych se zeptal jestli nas takhle vezmete o naše zakladni lode bez efektu a nechate nam jen designy až to implantujete na servery normalne (beru v potaz že to je test ale radeji se zeptam protože kdyý si vezmu jak dlouho sem kdysi šetřil na aegisku tak se mi obracej oči v sloup)
     
    Naposledy upraveno: 18/4/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. rád bych řekl že na test serveru mi nejde rozkliknout hangár s moji vybavenou lodí kde mám vše. takže tam nemůžu nic přidat ani odebrat přičemž ostatní lodě mi rozkliknout jdou
     
  15. Tak ak mas aegis bez skinu tak ta ti tam ostane. Tam ti ukazuje dostupne lode a dizajny a inac musim povedat ze ten hangar sa im krasne vydaril. Luxus a pekne urobene aj tie dizajny v shope. Musis dat manage u kazdeho zvlast aby si si mohol to vybavit/odobrat
     
  16. prosím resetujte mi vybavu na surgeonovi nemuzu se dostat na 150 do hangaru moje id 100101495
     
  17. TRIXT

    TRIXT User

    DooMborn128: Moc jsem nepochopil kam se nemůžeš dostat, ale kompletní výbavu z lodi vyhodíš pomocí ozubeného kolečka a musíš to udělat v obou konfiguracích:

    [​IMG]

    Pokud jsi to myslel jinak, musíš svůj příspěvek upřenit.

    P.S.: Neměl by jsi ale tento problém řešit zde, neb je to mimo téma tohoto vlákna. Dotazy k hangáru patří spíše sem Diskuze: FAQ - Rozšíření hangáru nebo si založ vlastní téma.
     
  18. jikop66

    jikop66 User

    TRITX: Myslel jsem to jinak... Bohužel celou dobu jsem měl na sobě surgeona a nevím proč ale do toho hangaru jsem se nedostal tudíž jsem nemohl udělat s výbavou vůbec nic ano je mi samozřejmně jasné že to jde tím kolečkem, ale k mojí smůle tam jsem se do té části právě nemohl dostat.
     
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    jikop66 Ak sa to zopakuje, precisti si pc cleanerom, skontroluj aktualizacie a vyskusaj iny prehliadac. to, ze si nenacital hangar je skor chyba pripojenia, prehliadaca. Ak ide o jednorazovy problem, nie je co riesit.

    + Precitaj si poriadne Jak správně přispívat na forum a najdi si nabuduce vhodnu diskusiu. Dalej mi mozes vysvetlit preco prispievas z 2 roznych uctov? Na fore to nie je dovolene, tak pis prosim len z jedneho rovnakeho uctu.
     
  20. Zdravim chcem sa spytať na VRU lieta jeden hráč s vrtačkou ja som mal formaciu kruh ako je možne ze mi stiť ostane a život mi dole zbije stiť mam okolo 1 200 000 ja ked mam vrtačku tak berem aj stiť aj život naraz
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.