Návrhy Zakázané téma ´*** User´

Diskuze na fóru 'Aktualizace a nápady' zahájená uživatelem ReturnFromOblivion, 4/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte z daným návrhem?

 1. Ano [ Napiš proč ]

  79.4%
 2. Ne [ Napiš Proč ]

  14.7%
 3. Nevím [ napiš proč ]

  5.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. ZOHAN

  ZOHAN User


  Už je mi z těch botů tak zle, že je z mé vlastní společnosti prostě střílím z protů a posílám je do přístavu. Netrhal jsem je, když jsem ztratil čest, ale všiml jsem si něčeho, co je zvláštní. Ve chvíli, kdy začnu střílet roboty z mimozemšťanů událostí, server se začne zpožďovat. Zdá se, že to, že tok robotů narušuje neortodoxní hráč, občas destabilizuje tuto hru. Také když jdu na Discord a stream Darkorbit, boti se vždy zdají být mnohem méně, jako by byli chráněni. Možná to zní jako konspirační záležitost, ale v této hře se děje něco špinavého.

  Znám hráče, kteří zaparkovali své lodě na dlouhou dobu a čekali, až BP udělá pohyb, ale nic se nestalo za léta, takže někteří z těchto hráčů ztratili naději a víru a odešli ze hry. Žádný pokrok ze strany BP v tomto ohledu, z něhož my jako hráči můžeme říci, a špatné vedení tohoto tématu po léta. Představte si, kolik hráčů opustilo hru kvůli robotům. Brzy jsem jedním z nich. Je mi z nich opravdu zle, stejně jako vám, zvláště teď, když jsou tu tak dlouho a každý den jsem vídal ty samé roboty, kteří nebyli v žádné věci potrestáni. Systém hodnocení kvůli tomu nemá cenu. Chci říct, že jsou roboti 24/7, takže neexistuje způsob, jak s nimi v řadách soutěžit. Protože BP nepromluvila a učinili prohlášení nebo nám poskytli aktualizaci týkající se robotů za několik let, což mě skutečně nutí věřit, že se rozhodli, že botování a podvádění je v pořádku, nebo možná právě vzdali a přijali botters ve své hře, ale pokud je tomu tak, měli by aktualizovat své pravidla hry, protože současná pravidla říkají něco úplně jiného, což je zavádějící. Podařilo se jim představit hru, která odměňuje podvodníky a podvodníky a trestá spravedlivé a legitimní hráče, kteří dodržují pravidla již několik let. Střílím je také na portály, ale na konci dne to poškozuje pouze moji herní ekonomiku a v tuto chvíli je jich tolik, že na tom téměř nezáleží. Pokud to bude ještě nějakou dobu pokračovat, jsem si jistý, že tato hra už dlouho nebude. To' je zcela na BP, zda chtějí tuto hru spustit v prach nebo ne. Pokud botters relativně brzy nezmizí, bude to pro tuto hru vše. Alespoň pro mě, upřímně.

  P.S, čerpáno z en fora hry:):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
  sorry za google překlad, ale je to zábavnější potom:mad:
   
 2. CharlieSheppard, já hraji od roku 2009, a už jsem tu zažil i velmi bohaté lidi, poctivce, no a takové jako ty. Každopádně mám ve hře stále šanci na zlepšení, takže i když už hraji málo, stále se můžu vylepšovat, když mi dá Bůh zdraví, klidně i 30 let. Uvidíš sám, že mít všechno se ti brzy přejí, a po takových jako ty najdeš v TOP bambilion v hodnosti astronaut začátečník v první tisícovce. Tobě dávám tak 3-5 let, a bude tě štvát, že už nemáš co získat a přibude další astronaut začátečník. To je zkušenost.
   
 3. Zase tady píšeš výmysly?
   
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  prostěmikdomore, Psát o pushingu obecně jednou větou nelze, protože vyhodnocování má svá pravidla a hlavně další interní předpisy BP a ještě paradoxně přichází i do úvahy ostatní podpory a účty samotných moderátorů i adminů cizích podpor, že jo.
  Tato hra je prohnilá a vzkaz mrs. Saimon na discordu a následné uzavření tématu se zpětnou vazbou od hráčů vystihuje zcela přesně tuto situaci mrtvé hry, bohužel.
   
  Kamarád2000 tohle ocenil(a).
 5. Charlie

  Charlie User

  Návrh sa nám tu zvrhol na niečo úplne iné.
  VoP hovorí jasne, Botuserov si rieši BP a systém.

  Návrh považujem za zbytočný a podnecujúci ostatných hráčov k nekalým praktikám, prípadne k agresivite na fóre.

  Uzamykám, lock.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.