Základné otázky, poprípade odkaz na "bibliu"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Yonx, 2/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    "OT zmazané"

    Písal som o CPU pokročilého skoku použiť ho na x5 mapu.

    Východzia mapa je x5 vlastnej firmy. Napr.: ak si vru tak 3-5, ak mmo 1-5, ak eic 2-5.
    Odtiaľ už ručne na 4-5 (mapa uber), a ručne cez jeden z troch vnútorných zvláštne okrúhlych portov
    pripomínajúce bránu Low.
    Na to slúží ikonka Hviezdny systém (tvar troj-uhla) v ľavej hornej lište na riadnej mape.
    Tým sa dá dostať takmer všade. Len nie na pirátske mapy a x1 mapy nepriateľa. Tam to nejde.
    Ak otvoríš Hviezdny systém, Ti vypíše Zobraz Nový vesmír alebo Zobraz Starý vesmír po prepnutí.
    Mapy 4-4, 4-5, x5, x6, x7 a x8 nájdeš tam, kde píše Zobraz Nový vesmír.
    Starý vesmír sú mapy x1, x2, x3, x4 a z PvP máp 4-1, 4-2 a 4-3. Pre lepšie vysvetlenie.


    Ak nechceš použiť CPU pokročilého skoku. Stačí kliknutím a podržaním myši lietať z mapy na mapu, od jedného konca k druhému.
    Hviezdny systém v podstate slúži na to, aby si sa vedel zorientovať na mapách a to, kde sa práve nachádzaš. A v podstate, o to mi išlo.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/3/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    "OT zmazané"

    pro Yonxe? před tím než poprvé poletíš na 5-1 si dej mask, protože bez masku to asi neproletíš. Uprostřed mapy 5-2 je stanice, kde se mění paladium za ee do gg na klikání a můžeš tam i výhodně prodávat suroviny za kredity(je tam i bonus větší než na x-1 a x-8). Hlavně si tam warpni nějakou ůoď, ať nemusíš pořád tyto mapy oblátávat, jak ti tu radil pan spisovatel. To samé si udělej i na 5-3. Pak jen warpuješ a šetříš masky i čas.Při průletu přez 5-1 si dej pozor na mlhovinu v bludišti, ta tě odmaskuje a nahorním i dolním okraji mapy jsou miny, ale pokud jsi v masku a žádné npc tě nestřílí, tak tě tyto miny nezabijou, takže to jde snadno proletět.


    Každý je aký je a prosím nabudúce sa nenavážať do hráčov. Ďakujem. -Borat
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/3/17
    svi1 tohle ocenil(a).
  3. Yonx

    Yonx User

    Môžem sa ešte spýtať, ako funguje warpovanie? Už som si všimol, že keď si zmením loď, hodí ma to na mapu x-1, a viem že je na to samostatné tlačidlo v hornom pravom rohu, no aj tak neviem, ako na to.

    A ešte jedna otázka, keď kliknem na ten trojuholník, mapu galaxie, nemám tam možnosť prechádzať na nové alebo staré mapy. Žiadnu takú ponuku tam nevidím.
     
  4. svi1

    svi1 User

  5. Yonx

    Yonx User

  6. svi1

    svi1 User

    Pak to bude Tvým levelem. Máš ho zatím nízký. Pohledej na fóru.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Yonx je len jedno vysvetlenie prečo nemáš v Hviezdnom systéme možnosť prechádzať na nové alebo staré mapy.
    Je to dané levelom. Lvl. 9 dostupnosť na 4-4. Lvl. 10 dostupnosť na x5 mapu vlastnej firmy a uber 4-5.
    Lvl. 11 mapy x6 a x7 vlastnej firmy. Ďalej lvl. 12 dostupnosť na x8 mapu vlastnej firmy; a napokon 13 lvl.
    dostupnosť na pirátske mapy a nepriateľské mapy x2.

    "OT zmazané"
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/3/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. Yonx

    Yonx User

    Dobre, vďaka. :) Ale keďže som level dvanásť, na pirátske mapy ma to síce nepustí, ale možnosť sa pozrieť na nové mapy by som mal mať, nie?
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Yonxi? jaký máš level nahraný na účtu?
    Máš tady toto v lodi: CPU pokročilého skoku 1? Pokud ne tak v aukci musíš vydražit.
    Pak dále taky jestli máš toto? dostatek kupónů ke skoku?
    Pokud ne, tak si nawarpuj lodě po celém hvězdném systému?
     
  10. Borat

    Borat User

  11. Yonx

    Yonx User

    Level mám 12, CPU práve dražím, dnes to možno pôjde, kupony netuším, ale asi mám a na warpovanie lodí som až teraz prišiel, ale už sa do toho vrhnem.

    EDIT: Borat, ďakujem za odkaz, ale aj tak nerozumiem, prečo nemám možnosť len sa pozrieť, ako vyzerajú v odkaze na mape hviezdne systémy. Jednoducho ten link v ľavom hornom rohu, ťažko sa mi verí, že ten sa objaví až na leveli 17, keď budem mať prístup všade.
     
  12. IsostaR**

    IsostaR** User

    Jinak bych se ještě zeptal, na kterém serveru jsi?
     
  13. Yonx

    Yonx User

    Nechcem vyzerať ako hlupák, ale asi sa tomu nevyhnem... Ako to zistím? :D
     
  14. IsostaR**

    IsostaR** User

    Když jsi na hlavní stránce, tak v odkazu prohlížeče máš za https// nějaký server. Já tam mám třeba https://cz1
     
  15. Yonx

    Yonx User

    Tak v tom prípade int7. Vďaka tebe mi už dáva zmysel, prečo na mňa ľudia hovoria anglicky..
     
  16. IsostaR**

    IsostaR** User

    To by tak odpovídalo no :D Tam to s těma irisama bude asi trochu horší, protože je tam asi víc lidí, ale nevím, nehraju tam. Ale pokud umíš anglicky, určitě si tam užiješ.
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 7/3/17
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. Yonx

    Yonx User

    Iste, s angličtinou problém nemám. Ohľadom IRISov sú len dva extrémy... Buď za 10kk, alebo za 40kk, nič medzi tým.

    Dá sa server zmeniť, alebo by som musel začať odznova? Tento účet mám pár rokov, čiže si vôbec nepamätám či ma to tam hodilo náhodne, alebo som si to vyberal.
     
  19. Borat

    Borat User

    Yonx server zmeniš v pravo hore keď klikneš na tu zemeguľu, ale budeš musieť začať úplne od začiatku.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Yonx

    Yonx User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.