Zamknutý návrh.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 7/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Staronový člen se vrátil,já by jsem měl ale dotazy k mému zamknutému návrhu..
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/aps-tuning-ilegalni-den.4181/
    1.-co jsem porušil?
    2.-co se ti na tom nelíbylo?
    Docela mne to zajímá protože to vypadá že jsme zase u ,,vaší nadřazenosti,, uzamkneš to bez vysvětení,obhajoby atd..to vám sem nikdo psát ani nebude s takovým chováním...nezlob se ale,,toto je na mne silná káva,, mi nestačí..nejsem puberťák kterej se nechá omotávat kolem tvýho prstu jak se ti zlíbí..chci si tedy přečíst proč??...pokud nemužu podat návrh bez toho aby si to snobsky uzavřel a ještě bez vysvětlení dal body ani též nevím zaco tak si se zle vyspal nebo máš něco v hlavě...jméno moderátora nepíšu aby náhodou někdo kompetentní nenapsal že na vás směřuji nebo utočím..od slušnosti se zeptej sám sebe co chceš a jak by si to měl správně dělat,tak sem s odpovědí....
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    To jako ma mit navrh? A nestydis se vubec ani trochu?

    Nic k reseni a bud rad ze nemas hned ban na forum.

    LOCK
     
  3. Korben

    Korben User

    Drift1 Teraz pre každého platí pri podávaní návrhov , dvojmesačná pauza.
     
    ❦Čοlεκ❧, Drift1 a LukTok tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.