Zamyšlení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 11/2/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Můžemi mi někdo vysvětlit:

    proč je ve hře nový event ted že

    když jsou mapy plné automatů...co jako to má být...

    Může někdo mi napsat vyjadření BP proč se do hry sypou eventy ...ale hru nikdo nehraje tady autíčka..

    Přijde mi to jako kdyby si pletli bramboru s rýží..

    Toto nepochopím pokud na tím uvažuji..

    Sorry za další téma..ale mě to nedá... fakt proč jsou eventy když autíčka jsou tu 24/7 tak co jako...

    Kde jsme...toto je mimo chápaní.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. darkonec

    darkonec User

    Majitelům této hry jde o peníze :) - nejde jim o to jestli jsi nespokojený nebo spokojený (nezavděčí se všem), ale o to jestli jim hra vydělává a pravděpodobně jsou hráči, kteří platí a jsou spokojení s tím jak hra funguje.... be happy :)
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  3. darkonec

    darkonec User

    Ještě otázka jaký nový event? - nic tam v úkolech nevidím
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    •ŞĦΘCK▪ hrál jsi někdy v životě jinou multiplayerovou online hru než DO?
    Z toho co stále čtu z tvých příspěvků, mi přijde že nejspíše ne, minimálně aspoň žádnou velkou a známou která stejně jako na DO přitahuje podvodníky.
    Snad každá společnost má pro svou hru dlouhodobý plán vývoje, to co hráči vidí v updatu jako nový event, je projekt na kterém se pracuje a plánuje se měsíce, ba i roky a je to fixní záležitost.
    Opatření proti podvodníkům je zase záležitost na které se musí pracovat stále, na každý nový "vynález" developerů programů musí developeři hry najít jak problém zalepit, aktualizovat anticheat pro detekci, a další, a je to stále se opakující kolotoč.
    Ještě jednou pro jistotu zdůrazním, že tohle není jen problém BP, ale každé společnosti vlastnící nějakou multiplayerovou hru.
    Samozřejmě že by jsme pravděpodobně všichni poctiví hráči byli rádi kdyby ve hrách neexistovali podvodníci, stížnostem na botery rozumím a souhlasím že by se dalo dělat víc, ale házet tenhle problém na nové eventy je trefa úplně mimo terč.

    Jinak nebudeme tu živit stále nové témy o boterech, takže i tuto debatu považuji za zodpovězenou a uzavírám.
     
    -baghira2- a Eρεβος*SK tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.