zapnutie dočka

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lulu, 20/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lulu

    Lulu User

    Dobrý deň dnes po tom čo som si zapol darkorbit mi vyskočilo toto [​IMG] čo to ma znamenať, stiahlo mi to nejaký neznámi súbor. screen (http://prnt.sc/eb783e)
     
  2. fuha pekne boh vie čo to znamena?
     
  3. ddavidd11

    ddavidd11 User

    No,pěkné...
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Neviem, prvý obrázok mi neukazuje a v obrázku z linku máš stav kedy hra nie je dostupná z nejakého dôvodu.

    neviem presne teraz kde je problém.
     
  5. Lulu

    Lulu User

    ten prvy obrazok je ten isty ako ten link
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    A stále ti to nejde prihlásiť sa na účet? Aké máš ID a server? Opís presne problém, čo myslíš pod "Keď som zapol Darkorbit".. je to prihlásenie? štart mapy ?
     
  7. Lulu

    Lulu User

    toto mi vyskočilo po tom čo som sa prihlásil zadal meno a heslo, potom som znovu refreshol dočko prihlásil sa rovnako znova a už to šlo klasicky, mňa len zaujíma čo to mohlo byť (server GE1)
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Technický problém tam ti to aj píše. Ak to už ide tak predpokladám, že všetko je vporiadku :)
     
  9. coolmen

    coolmen User

    To se me taky stalo uz vícekrat.Pouzivas FF ? Do mas jako hlavní stranku FF ?já to tak mel a myslím ze vyprsela platnost záložky nebo neco tak.Postup je jednoduchy:záložku smaz a udelej si jí znova a nastav jako domací startovní stranku.Ja to tak udelal a již bez problémů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.