Zarabanie Uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem S1010, 17/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. S1010

    S1010 User

    Ahojte, Mal by som otázku, na akom NPC sa najlepšie zaraba Uridium tak aby som mal šancu ho puknúť :) Lebo jeden mi radí VK druhý Boss StreuteneR tak neviem koho mám pukať aby som zarobil najrýchlejšie Uridium :/ Moja loď :Goliath, 13lvl. , 5 LF-3 , 2 Iris , 2 BO2 :)
    Ďakujem za odpovede :)
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. Likan.

    Likan. User

    Tie témy sú fajn, ale častokrát komenty totálne bezpredmetné pre S1010, vyjadrujú sa totiž poväčšinov k iným situáciam.

    Ak ťa baví strieľanie NPC a nechce sa ťi boxíkovať/pld, tak najlepšia voľba je v tvojom stave farmiť primárne cubikonov a sekundárne VK, podľa okolností - nálety. Tvoj zárobok urídia, ako aj kreditov, je priamo úmerný tvojmu dmg, takže sa zamerievaj hlavne na jeho zvyšovanie. Snaž sa dosiahnuť aspoň minimálnu hranicu tzv. old school feg t.j. 8 irisov, 31 LF-3, 16 BO2 a 15 naj pohonov, to je už slušnejší základ, s ktorým sa dá ako-tak pracovať.

    Za ušetrené urko si zo začiatku dokúp SB, aspoň 8, nech máš o 25% väčší štít (samozrejmosť seprom v štítoch a promérko v pohonoch). Draž najprv irisy a potom LF-3, sem-tam nejaký pohon, štíty až ako posledné. Opravy na základni sú tuším zadarmo, takže okrem dronov nič neplatíš. Štíty teda viac-menej strácajú na váhe, ale môže ti to byť aj tak šumák, keď natrafíš na cube uprostred mapy na FE, tak ťa nespasí nič(hmm, možno tie nové rakety). Medzitým si môžeš sporadicky kúpiť nejakú LF-3 alebo začať kupovať logdisky na 18. SB kvôli hustote štítov. Keď budeš mať aj to potom... dojdi, nechce sa mi všetko vypisovať.
     
  4. Leon

    Leon Guest

    Zafod děkuji za odkazy.

    Duplicitní tema.
    LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.