zase další nešvar ?! :-(

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 7/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Je zajímavé,že GE1 se nespojuje,ale laguje jako blázen,nikoho nešlo včera nakliknout,několikrát jsem bouch bez příčiny, po složitém návratu na mapu jsem měl plně opravenou loď na místě,kde jsem předtím nebyl. Když už mám konečně čas, DO nefunguje.:mad:
     
  2. taky jsem zaregistroval spatnost hry ale nevím jestli to je DO nebo muj PC furt se mi to sekne herni okno nebo cela stranka a musim restartovat atd cistim pc kazdy den do spojovani mi vsechno fachalo nadherne ted hruza dvakrat se seknu a vypinam pac me to nebaví
     
    **rozárka** a -baghira2- tohle ocenili.
  3. pepouch

    pepouch User

    Ahoj,jsem pořád trpělivej,i vlídná slova používám.
    Z mého pohledu jdou změny velice pomalu.
    Už aby to bylo za náma. :)
     
    **rozárka** a -baghira2- tohle ocenili.
  4. mno, nevim nevim, jestli cokoliv bude adekvátní, a bude-li vůbec koho odškodňovat o_O spousta jich to vzdává,
    a já se jim nedivim ...
    byli jsme zvyklí sem hupsnout, chvíli ( kratší či delší ) si zahrát, nějakou tu misi, lovci nějaké to vražděníčko, prostě relax,
    a pak zpátky do "reálu" ...;)
    teď ? plánovanou chvíli strávíme snahou dostat se vůbec na hru, pozopravovat co se zase změnilo, to celé několikrát,
    protože nastoupí "věrný všudepřítomný kamarád Lag" a ejhle : vše od začátku znovu = dostat se zpět na hru et cetera et cetera ... :(
    nedá se téměř portnout ( někdy nutno i restart !), a to na každým portu,
    nedá se přihlásit do refrakce - kolikrát se ani neukáže okýnko refr., atd. ... již mnohokrát vše popsáno o_O

    a teď si vemte, že si platí prémko, a profrcá ho tímhle trápením ?! Myslíte si, že je zajímá nějaký stálý
    " teraz sa musia popasovať s chybami v hre, ktoré toto zlúčenie spôsobilo, čo určite nebude jednoduchá záležitosť, no a nám neostáva nič iné, ako čakať na opravu.;) Nadávky a ani rozčuľovanie, nepomôžu."
    To máte jako jít k pekaři pro chleba, on vám vrazí rozpečenej a s úsměvem řekne "trpělivost, třeba se dopeče" ... o_O

    já osobně už jsem prémko vzdala, lítám bez něj už od té doby, co ty "zlepšováky" začaly ;) ...

    mno, a co vy na to ? ;):)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Je to už totálně ******* :confused:. Odpoledne v hadesce mně to vyhodilo hned na začátku, ale naskočilo mi že jsem v 2.kole :D. Šla jsem do další skupky a zůstala tam lordakia co nešla sestřelit a my tam stáli a čekali na 3.kola a nic, takže celá skupina šla do zóny, rozpustili jsme skupinu, poté ji dali znovu dohromady a znovu jsme šli celé 2.kolo. Dost dlouho to vypadalo, že nám nenaskočí 3.kolo, ale pak naskočilo.
    Ted jsem dodělala alphu a zůstala jsem viset v bráně. ´Po dlouhé době jsem hru vypla, a ejhle nemůžu se dostat vůbec do hry.

    At žije týden dvojbran ! BP ví, že mají s bránami problém, a zase nás jen chtějí naštvat.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/9/18
  6. josef402

    josef402 User

    oni prece delaji:):)vsechno dobre:D:Dpro naší spokojenost a blaho hry:rolleyes::rolleyes::rolleyes:na nejake vase stiznosti.... naji dulezitejsi věci na praci pokud se tomu da rict prace:D:D:D:D:D:D
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= User

    Původní téma už se tu dávno neřeší, a ohledně lagů padlo na fóru více než dost, takže toto vlákno uzavírám. Oprava lagů je nejvyšší priorita, ale zázraky nikdo dělat neumí. Takže dokud vývojáři nepřijdou na to kde je chyba, musíme čekat.

    Zodpovězeno, uzavřeno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.