Chyby "Zasekávání" hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem #ĐłIŁ€R#, 7/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj
    už delší dobu (cca měsíc možná víc) se potýkám s problémem že se mi u Darkorbit zasekne obraz ale pouze obraz nikoli hra která pořád funguje (abych to vysvětlil.. zasekne se obraz ale když kliknu na minimapu nebo kamkoli jinam tak se loď začne pohybovat slyším i zvuk můžu proskočit bránou přes "j" a když se mi podaří nakliknout NPC tak můžu i střílet)
    někdy pomůže hodit DO do samostatného okna jindy pomůže pouze vypnutí a zapnutí což mě ale někdy stojí i to že mě puknou
    děje se to z větší části když překlikávám mezi záložkami v prohlížeči ale umí se to zaseknout i "jen tak"

    zkoušel jsem:
    -jiný prohlížeč
    -aktualizovat flash
    -grafickou kartu aktualizuji pravidelně
    -rýpat se v nastavení
    -internetem to není
    -HW za to taky nemůže (4GB RAM lepší i5 GPU 1GB)

    takže nějaké nápady nebo i osobní zkušenost? vše uvítám a doufám že se to brzo vyřeší je to fakt otravné :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Callisto

    Callisto User

    Ahojky #ĐłIŁ€R#,

    stává se ti to, když přeblikuješ okna? Jestli ano, je to chyba prohlížeče (nejde to spravit .. tedy mě se to nepovedlo :D )

    Mám na to trik, jak se odmrazit, ale je to tajné :D :D ... je to jednoduché, stačí zmenšit a zvětšit okno prohlížeče a je hotovo, můžeš pokračovat ve hře. :)

    Callisto :)
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  3. jo dělá mi to při překlikávání záložek aj jsem to tam psal a nejsem teda moc potěšen ale musím se s tím řešením bohužel smířit :D :D aspoň něco než nic díky ;)
    ale možná se objeví někdo s řešením :) :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Callisto

    Callisto User

    Ahojky,

    No toto je zatím nejrychlejší řešení co znám, snad se to někdy opraví nějakou aktualizací prohlížeče :)

    Můžu uzamknout?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jojo klidně to uzamkni :) :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Callisto

    Callisto User

    Přeji ti příjemnou hru :)

    Místnost uzamykám LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.