Zaseknutá brána HADES

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Morpheus*, 27/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Ahoj,
    prosím o pomoc - děláme HADES a v druhé vlně se nám zaseklo Lordakia a neustale doplňovalo životy po chvíli stání jsme ho zkusili nastřelit znovu a zmizelo - ale brána se neobjevila. Teď tam stojíme a nevíme co dělat - zkusili jsme křupnout - to nás hodilo na základnu, tak jsme chtěli dělat vlnu znovu a po skoku jsme tam opět zaseknutý.

    Prosím o pomoc

    Relog nepomáhá, warp taky ne, vyskočit ze skup taky ne. Co máme dělat? Pár lidí ze skup má poslední život.

    Díky
     
  2. Korben

    Korben User

    Prečo ste tam znova skočili keď Vám brána robila problémy ?
    No ak sa odtiaľ nedostanete tak napíšte na podporu hry a požiadajte o vytiahnutie z brány.
     
  3. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Skočili jsme tam protože jsme si mysleli, že to dělá to co občas nějaká brána, že není vidět port. Takže jsem tam všichni křupli a šli ji dělat znovu - jenže místo brány s npc tam nic není stejný stav jako před tím :(
     
  4. Korben

    Korben User

    Pred skokom do brány ste mali premazať cache prehliadača. Potom trocha polietať a až potom skákať do brány. Jediná odpora vás môže z brány vytiahnuť.
     
  5. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Podpora nam napsala, ze to neresi dokud neprijdeme o vsechny zivoty. Takze tam ted skocime znovu pokrupame a oni nam pak reknout, ze nam branu nevrati... :( :( mame tam tedy skocit znovu?
     
  6. Korben

    Korben User

    Nikam neskáčte, podpora brány už dávno nevracia. Ak ju nevráti systém, tak bránu späť nedostanete. Pár dni radšej počkajte.
     
  7. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Takze se nemame ridit pokynem podpory ale cekat? Co kdyz tam skocime za par dni a stejne to nepujde?
     
  8. Sid

    Sid Guest

    *Morpheus* tím chceš jako říci, že podpora hry vás poslala skočit do brány i přes to, že jí napíšete, že se u vás vyskytuje s touto bránou problém?

    Co jste vlastně na podpoře hry chtěli řešit?

    Vrácení života do brány?

    Pak jste odpověď dostali správnou, podpora hry neřeší jednotlivé ztracené životy, neřeší dokonce ani ztrátu celé brány, to má na starosti systém, který po ztrátě celé brány do 48 hodin prověří, zda nedošlo k problému na straně BP.
    Problém mohl nastat kdekoliv po internetové cestě k serverům BP a nebo přímo v tvém PC. V těchto případech systém bránu nevrátí.

    Systém vrací bránu pouze z jedním životem a to v případě že došlo k problému přímo na serveru hry.

    Řiďte se doporučením kolegy prozatím vyčkat s plněním této brány.
    Proveďte si v PC údržbu, otestujte chod hry na herní mapě, případně se na chatu hry informujte od ostatních hráčů, zda nepozorují nějaké problémy v bránách.
    Tato informace nemusí být vždy 100%, ale dost často pomůže, zvláště v případech, kdy je problém někde v internetové síti.
    Další možností je otestovat chod hry v jiné bráně, kde máte ještě plný počet životů.
    Také to nemusí být 100%, ale rozhodně pomůže.
     
  9. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Side:

    1) ano je to tak jak píšeš, napsali nám, že tři životy jsou právě proto, že pokud se vyskytne chyba v systému, tak aby jsme mohli bránu dokončit a že věří, že pokud si dáme pozor, tak bránu dokončíme i s jedním životem, že se musíme víc snažit...

    2) chtěli jsme pomoct - 7 hráčů "kouslých v bráně" a nejde z ní vyskočit, potom co jsme křupli v radiačce a skočili tam znovu, tak stejný případ žádné NPC, žádná brána nic, jen prázdná mapa(prohledávali jsme i lokalizátorem NPC - žádná NPC to nenabízelo). Tak jsme se samozřejmě nejdřív logicky ptali na chatu, jestli někdo neměl problém, pak se ozval CM a doporučil nám kroky, které jsem psal výše, warp.... pak jsme psali sem a Kroben mi doporučil napsat na podporu ať nás vytáhnou z brány... proto jsme tam psali

    3) nejde nám o vrácení života - Hades dolítneme "snad" i s jedním, ale co když tam teď skočíme a opět žádné NPC, nic a budeme tam muset zase rupnout v radiačce abysme se dostali ven? Tak než tohle nastane, logicky se raději nejdřív ptáme.

    4) vím, že se snažíte pomoct, ale připadá mi, že nečteš co píšeš - postupovali jsme podle rad, které jsme dostali buď od CM, tady na foru od Vás a nebo podpory a protože se rady rozcházeli, tak aby jsme neudělali nějaký nesmysl a pak nám někdo netvrdil, že jsme se neřídili jeho radama a proto o bránu přišli, tak jsem položil dotaz, že máme protichůdné informace, kterou se tedy máme řídit. Je mi jedno, že podpora neřeší ztráty jednotlivých životů - my tam žádný neztratili (resp. myslim, že jeden z nás tam jednou rup), ale jde o to co píšu již po několikáté -na konci brány jsme tam zůstali a abysme se dostali z brány ven, museli jsme rupnout v radiacce a když se to opakovalo po druhé no tak se nejdřív ptáme kde se dá, než tam skočíme znovu.

    Co se týká údržby PC... vzhledem k tomu, že se to stalo 7 hráčům, kteří jsou z různým míst, tak nepředpokládám, že by to mohlo být zrovna v jeden moment problémem u všech hráčů, nicméně, jsme zkoušeli vyčistit cache... použít jiný prohlížeč, dokonce i jiné PC.

    Teď tedy "čekáme" jak dlouho máme čekat? A co nastane, pokud tam skočíme a stejný případ a o bránu přijdeme?

    PS: budu zde až odpoledne / navečer - takže když nebudu reagovat hned - tak to pls. nezamykejte...

    EDIT: ještě mě napadlo, pokud byste se na to chtěli podívat moje ID:84074151
     
    Naposledy upraveno: 28/2/14
  10. Korben

    Korben User

    *Morpheus* Žiadali ste na podpore konkrétne o vytiahnutie z brány ? Ak nie a len ste opísali problém, tak je samozrejme že odpoveď podpory sa vzťahovala k tomu že straty životov v bráne sú riešené systémovou kontrolou chodu serveru.

    Na podpore treba priamo žiadať to čo potrebuješ , aby podpora mohla vykonať príslušné kroky.

    My ti presne neporadíme že teraz skočte do brány. Každý hráč si musí uvážiť to ako mu hra ide a v bráne kde je viac hráčov je dobré vypnúť všetko nepotrebné, lebo väčšinou ak sa vyskytne pokope viac hráčov, tak u niekoho môže náročnosť prenášaných dát spôsobovať problémy.

    Tak že najprv kompletná údržba PC, skontrolovať aktualizácie, skočiť do hry, overiť si hrateľnosť hry, zistiť či nie sú problémy, prežehnať sa a skočiť do brány.
     
    Sid tohle ocenil(a).
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Trochu bych se do toho ještě vložil, s tím,že nejdříve udělat co psal kolega Korben a ještě potom zkusit vlétnout do jiné brány na pár vln,a pak až zkusit Hádesku.Námse to stalo minule taky,kdy se neusále doplnovaly životy,tak jsme museli dát všichni laser 4x a rsb a už to potom nestihla si doplnit životy.
     
  12. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Korben - ano popsali jsme problem, že nemůžeme z brány a že někteří tam čekají až nám odpoví, zbytek zkusil navrhovanou variantu puknout v radiačce - což jak jsem popisoval výše pomohlo dostat se na základnu, ale s bránou to nehlo.

    Vy mi přesně neporadíte - to chápu. Ale jak si já jako hráč, kterému jak píšeš aby si otestoval a vyčistil PC...(což jsem udělal) a jde mi do teď hra (brány, lítání... bez problémů) má zjistit, jestli až tam skočím, nebudu mít zase jen černou mapu bez NPC? Já jsem uvážil, že mě jede vše ok takže bych tam skočil - ale co když se situace bude opakovat a budeme tam stát jako "trubky" :D + nevím proč mi pořád odpovídáte jako bysme tam pokrupali z nějakého lagu - vše šlo naprosto plynule - jako každá jiná brána. Jen prostě po dostřelení NPC byla prázdná mapa. Omlouvám se, ale připadám si, jako bych ten problém stále popsat nedostatečně - žádné trhání v bráně...nic - jen prostě zásek posledního NPC a po jeho zabití černá mapa. Kdyby byl problém v cache...tak by zabralo čištění, ale to nepomohlo protože když jsme tam skočili podruhé (po vyčištění, projetí aktualizací...) tak stále stejný stav.

    Zeus - my jsme tu "potvoru" taky pak sypali čim to šlo ale nic. Po chvíli "křupla" na jeden výstřel. Jinou bránu nemám - ale zkusím postavit nebo to např. "prošťouchnout" skupinovkou.

    Na mě to dělá dojem ten, že při tom co se nám Lordakie prvně "roztrojila" když jsme jí omylem obklíčili. Tak že když se podíváte na ty klony - tak oni na sobě mají takovou jako bojku podobnou té co dáva aegis. A ta boje byla i na té hlavní + nám jich tam pak naskočilo celkem 5 (1 hlavní a 4 klony). A od té doby nešla ustřílet a pak jak křupla na jeden výstřel, tak bych odhadoval, že nedoběhl nějaký script, který nám měl vygenerovat bránu ven - protože i ta hlavní se chovala vlastně podobně jako klon - jeden výstřel a rup. Proto jsme to pak prohledávali i lokalizátorem, jestli není někde zalezlá, ale ani lokalizátor nic na mapě nezobrazil (ani nenabídl vybrat npc).
     
  13. Zeus

    Zeus Guest

    Je to možné,že se stala nějaká chybka,každopádně postupuj jak jsme ti radili a pak nám dej vědět,jak si dopadl
     
  14. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    JJ zkusime tu skupinovku - třeba to prošťouchne ;-) + mě napadlo - není tu někdo kdo dělal hades např. dnes? Jen aby potvrdil, že je to jen náš bug a nebo že nejsme sami?

    Díky

    PS: pak napíšu - jestli to pomohlo
     
  15. Korben

    Korben User

    *Morpheus* Ak som to teraz pochopil správne, tak vy ste v bráne vystrieľali NPC , ale sa vám neobjavili porty.

    V tom prípade ste nemali ísť puknúť do zóny , ale mali ste rovno napísať na podporu a požiadať o vytiahnutie z brány. Tak isto aj v prípade že ste tam skočili a nezobrazili si žiadne NPC.

    Stačilo tam bez omáčky napísať: Dobrý deň . Po vystrieľaní NPC v bráne hades , sme zostali zaseknuty a nezobrazili sa nám porty. Prosíme o vytiahnutie z brány. Moje ID xxxxxxxx.

    Toto stačilo napísať a boli by ste z brány vonku. Samozrejme že každý musí napísať sám za seba.
     
  16. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Korben - ano pochopil si to spravne. Bohuzel na podpore i kdyz jsme napsali, ze jsme tam kousli tak nas ven nedostali... Resp. to vubec neresili - jen nam odpovedeli to co jsem psal. Vecer zkusim dolitnout tu hadesku a napisu - skoda jen, ze jsme tuhle radu nedostali vcera napr. od CM nebo na podpore - mohli nam odepsat - poslete ID a server a bylo vyreseno :((
     
  17. Korben

    Korben User

    Daj mi číslo tiketu.
     
  18. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    2014022710032831 - psal to kamarád - ja jsem mezitim psal sem (shaneli jsme rady kde se dá) :)

    Jsme tam všichni vyjmenovaní (ten kdo tam byl). Pokud bude třeba zjistím jejich ID
     
  19. Korben

    Korben User

    Tak že Hráč ktorý tam písal , opísal problémy ktoré nastali a nakoniec napísal:
    Tak že autor tam pukol a požadoval okrem iného vrátenie životov. To podpora nevracia.
    Ďalej vložil nicky hráčov, ktorý v bráne ostali.Lenže podpora nemôže riešiť hráčov na základe požiadavky jedného hráča. Žiadosť si musí napísať každý hráč sám. Dôvod je jednoduchý, zásahy do účtu sú evidované a v prípade potreby je treba mať žiadosť samotného hráča na to aby mohol pracovník podpory splniť požiadavku na presunutie samotného hráča.

    Tak že preto som tu už aj písal ako sa má komunikovať s podporou. Treba krátko a jasne napísať požiadavku.
     
  20. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Korbene - já jsem to na základě toho tvého příspěvku pochopil. Proto jsem taky psal (viz. dva posty výše), že je škoda, že jsme se tuhle informaci dozvěděli až po jednodenní komunikaci na fóru (od tebe) a že dotyčný pracovník na podpoře se choval jako stroj a jen nám zkopíroval univerzální odpověď. Stačilo připsat jeden řádek jako si napsal ty: Každý si pošlete žádost my Vás po jednom z brány vytaháme a ušetřili bychom si všichni spoustu času. Nemusel bych Vás tu otravovat s dotazem, netvrdnuli bysme 2 hodiny v brane, nepřišli bysme o životy... Uznej sám, že ta jedna věta by pána na podpoře nezabila (kdyby jí tam dopsal). Vím, že vy nejste zaměstnanci BP a že za to nemůžete, ale poslední dobou jsem s podporou řešil 3 věci a bohužel vždy stejný postoj. Zkopírovaná odpověď a hlavně nic neřešit. Je to škoda nedělá vám to dobré jméno, ale chápu, že vy za to nemůžete a s CZ podporou, která má "velmi specifický přístup" stejně nikdo z nás nic neudělá.

    Díky za radu, bohužel se nikdo z nás v bráně ještě nikdy nezasekl, teď už budeme chytřejší. Pokud necháte vlákno otevřené, tak sem napíšu, jestli je už brána ok, až jí dolítnu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.