Zaseknutá brána HADES

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Morpheus*, 27/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    *Morpheus* Tak chyby robíme všetci. Ihneď v príspevku #2 som napísal , aby ste napísali na podporu hry a tam požiadali o vytiahnutie z brány.
    Moja chyba že som to bližšie nepopísal, vaša chyba že ste tam písali o inom a aj menšie pochybenie z podpory že nedoplnili vetičku že si má každý poslať žiadosť.

    A to je všetko preto lebo sme len ľudia .

    Tému necháme zatiaľ otvorenú a počkáme ako dopadnete.
     
  2. Big_Bass

    Big_Bass User

    *Morpheus* jestli to potom stejně nepůjde, tak se ještě zkuste někoho zeptat na přesné souřadnice portu, nevím, jestli je to možné, ale třeba tam byl a nezobrazil se na minimapě.
     
  3. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Ahoj, píšu jak jsem slíbil. Až dnes jsem se dostal k bráně(nějak se mi nedařilo sehnat na CZ2 lidi + čas). Bránu jsem na ten jeden život dolítnul a dokonce padla LF-4. :) Po skoku do druhé i třetí vlny šlo vše ok. Pravděpodobně to spravil "čas" :D (restart, jiná skupina lidí...)

    Rád bych všem poděkoval za rady a pomoc. Do příště už budeme chytřejší a snad tohle téma pomůže i někomu dalšímu.

    PS: Big_Bass - souřadnice jsme zkoušeli, ale nepomáhali - port tam prostě nebyl ani shovanej.

    PPS: Korbene jsem rád, že jsi v postu #21 popsal skutečný stav věci (je fajn vědět, že dokážete s chladnou hlavou zhodnotit skutečný stav, i když se může jednat mimo jiné o názor na podporu...).
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    My nemáme problém povedať veci tak ako sú, inak povedané pravdu či už na BP, podporu alebo na hru. Sme moderátori fóra, nie zamestnanci BP a ako každý človek máme svoju hlavu a svoj názor :)

    Považujem tému za zodpovedanú, LOCK
     
    *Morpheus* tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.