Zaseknuté počitadlo mise

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem YNTELIGENT, 24/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. YNTELIGENT

    YNTELIGENT User

    Zdravím, pri plnění nových misí č.1404 a 1412 mi systém náhle přestal započítávat v okně misí mnou sestřelené relevantní Uber-cíle. Jiné mise jdou plnit normalně dál, taktéž odměny za jakékoli sestřelené NPC normalně obdržuji, včetně odměn za Ubery. Jen predmětné dvě mise mi nejdou z uvedené příčiny dokončit. Nezná někdo řešení? Děkuji
     
  2. Sid

    Sid Guest

    1. doporučuji provést údržbu, to jest výmaz cache atd.
    2. podívej se na zadání úkolů 1404 a 1412
    3. napiš, na jakých mapách a jaké NPC sestřeluješ, zda jsi ve skupině atd.
     
    YNTELIGENT tohle ocenil(a).
  3. YNTELIGENT

    YNTELIGENT User

    Citace předchozího příspěvku smazána

    ad1) CCleaner pouzivám denně, výmaz cache také, můj FlešPlejer má autoapdejt, takze mám poslední verzi, veškeré ovladače také, atp. Jinými slovy myslím, že mám svůj noutbuk udržovaný snad víc než pan Gates. Jak jsem již řekl, vše ostatní na DO mi dál funguje, jen tyto dvě mise jsou !zaseknuté".
    ad2 a 3) zadání předmětných misí jsem uz přezkoumával snad desetkrát. 1404 je celá na mapě 4-5, kde tuto úlohu i plním. Vykonávací mapa 1412-ky není specifikována, předepsané Boss-Krystalliny a Krystalliny mam splněny z mapy 1-7, ale její Uber-cíle dělam také na mapě 4-5. Ve skupině nejsem, vím že zápočet by šel tomu, kdo by vypálil jako první a můj výber cílů je přesně v souladu se zadáním mise.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/2/14
  4. Sid

    Sid Guest

    YNTELIGENT opravdu děláš čest svému nicku, nic ve zlém.

    Přečti si Vzorový příklad nahlášení technického problému ve hře a dodej výsledky dle vzoru.

    V úkolu 1412 nejsou žádné uberNPC ! Jsou tam pouze Boss Kristallin a Kristallin, tyto NPC doporučuji střílet na mapě x-6 nebo x-7

    V úkolu 1404 jsou
    UberStreuneR a UberLordakia, které se na mapě 4-5 hledají velmi těžce a pokud místo nich střílíš pouze BossStreuneR nebo BossLordakia, pak se nediv, že se ti do úkolu nepočítají.

    Pokud jsi ve skupině, NPC se ti do úkolu připíše, pouze ranky se připíší za dané NPC tomu, kdo NPC začal střílet první, tedy za předpokladu, že ho někdo jiný ze skupiny "nepřestřílí"

    Apropo předchozí příspěvky necitujeme, je naprosto jasné na co reaguješ, přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum

    EDIT: opraveny chyby v popisu úkolů na fóru.Seznam nových úkolů
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/2/14
    YNTELIGENT tohle ocenil(a).
  5. YNTELIGENT

    YNTELIGENT User

    Nemohu si pomoci, ale mise 1412 spočívá ve zničení krome Vami uvedenych cílů i 20 UberSaimonu, a prave tam mam sve pocitadlo zaseknute na cisle 8/20. BossKrystalliny a Krystalliny predmetne mise mam splnene a adekvatne zelene podbarvene. V ramci mise 1404 mam pocitadlo zaseknute na stavu: UberStreuner 9/20 a UberLordakia 7/20. Co se týče správného výběru cílů, myslím že červeně označené Ubery rozeznam celkem spolehlivě i přes jejich relativně sporadický výskyt na mapě 4-5. Jinak - díky za vzorový příklad, půjdu tedy podle něj.
     
  6. YNTELIGENT
    Jen mne napadlo - nemáš zapnuté ještě jiné úkoly na tyto uber npc ?
    Pak je možné,že se ti započítávají do jiných otevřených úkolů.
    Koukni a zkontroluj všechny své otevřené mise...
     
    YNTELIGENT tohle ocenil(a).
  7. YNTELIGENT

    YNTELIGENT User

    Ne, samozřejmě že nemám. Dokud se nevyřeší tento problém, tak další mise zatím raději neřeším...
     
  8. k úloze 1404 si dovolím podotknout, že se má střílet UberStreuner a ne UberStreuneR.
    a v úloze 1412 je skutečně 20 UberSaimonů.
    tyto dvě úlohy mají chybičku v popisu na foru.

    jinak ani s jednou úlohou jsem neměl problém

    možné řešení...úlohu zrušit a znovu přijmout, což ale není to, co by jsi asi chtěl.
     
    YNTELIGENT tohle ocenil(a).
  9. Sid

    Sid Guest

    »†prchlik†« děkuji za upozornění, po kontrole chyby v popisech úkolů opraveny. Omlouvám se za mystifikaci a chybné informace.

    Co se týká UberSaimonů, pak bohužel doporučuji hodně velkou trpělivost, osobně podobných dvacet jedinců již lovím čtrnáct dnů a také se nějak nedaří.
    Věřím tomu, že jakmile se mi podaří úkol splnit, že jich najednou bude kolem mě létat tolik, že je nebudu stíhat sestřelovat.
     
    YNTELIGENT tohle ocenil(a).
  10. YNTELIGENT

    YNTELIGENT User

    Přene to jsem i udelal a vše již funguje normalne. Diky za radu a doporucuji provest totez vsem, koho by podobny problem potkal. Zaroven doporucuji z tohoto duvodu uzamknout toto vlakno.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.