Zaseknuté počítadlo úkolů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Big_Bass, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Big_Bass

    Big_Bass User

    Ahoj, všiml jsem si, že na stránce s informacemi o výpočtu hodnosti se zaseklo počítadlo úkolů na hodnotě 50. Počítadlo na stránce s úspěchy je ovšem v pořádku. Body v žebříčku jsem si přepočítal na kalkulačce, odpovídají stavu zaseknutého počítadla. Tady je vše říkající screen se zvýrazněvými údaji.
    [​IMG]
    Testy:
    [​IMG]
    [​IMG]
    Java:
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 45).
    Nic jinýho mi to nevyplivlo, z počítače jsem dostal ještě následující:
    (build 1.7.0_45-b18)
    Flash Player:
    You have version 11,9,900,152 installed
    Prohlížeč: Opera
    Verze: 18.0 (.1284.63)
    BitArch.: 32
    Systém: Windows XP
     
  2. Provedl jsi údržbu PC? Může to být jen chyba zobrazení, pokud údržba nepomůže, počkal bych do restartu, třeba ti to naběhne :)
    Btw. může to být taky tím, že jsi dělal úkoly které se nepočítají do žebříčku ale do úspěchů ano, ale nevím jestli to tak funguje, je to čistě moje nepodložená spekulace..
     
  3. Big_Bass

    Big_Bass User

    Už je to takhle docela dlouho (předpokládám, asi těžko jsem udělal 37 úkolů za týden, to je spíš tak za měsíc, nebo i dýl). Normálních úkolů mám hotovo kolem 30 a úkolů akcí okolo 5, takže se tam zjevně počítají všechny, i denní, jinak bych jich neměl 50.
    Dokončené "Normální úkoly":
    1. Skylab
    2. Počátek
    3. Naléhavý úkol!
    4. Zdroje jsou naléhavě nutné!
    5. Ukaž, co v tobě je!
    6. Naléhavý úkol! (2)
    7. Zdroje jsou naléhavě nutné! (2)
    8. Terbium naléhavě nutné!
    9. Ukaž, co v tobě je! (2)
    10. Lordakiáni nablízku!
    11. Naléhavý úkol! (3)
    12. Zdroje jsou naléhavě nutné! (3)
    13. Terbium naléhavě nutné! (2)
    14. Ukaž, co v tobě je! (3)
    15. Lordakiáni nablízku! (2)
    16. Boj s Mordony!
    17. Podlí Saimoniti!
    18. Terbium naléhavě nutné! (3)
    19. Lordakiáni nablízku! (3)
    20. Boj s Mordony! (2)
    21. Útok Devolariánů!
    22. Podlí Saimoniti! (2)
    23. Boj s Mordony! (3)
    24. Útok Devolariánů! (2)
    25. Sibeloni vrací úder!
    26. Podlí Saimoniti! (3)
    27. Útok Devolariánů! (3)
    28. Sibeloni vrací úder! (2)
    29. Touha po dálkách
    30. Lenost vítězí
    31. Sběratelské šílenství
    Dokončené "Úkoly akcí"
    1. Dýňový festival – mise 1
    2. Dýňový festival – mise 2
    3. Zimní mise 2 (těžká obtížnost)
    4. Zimní mise 3 (těžká obtížnost)
    To je dohromady 35. Pořád nám chybí 15 misí.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
  4. Zeus

    Zeus Guest

  5. Korben

    Korben User

    Big_Bass o ktorý server sa jedná ?
     
  6. Big_Bass

    Big_Bass User

    cz2, pardon, nicméně pořád někde chybí těch 15 (nebo 19) úkolů v sekci dokončených, já jsem tam našel jenom tyhhle. Cache jsem smazal, nic se nezměnilo.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Ještě dodej svoje ID,at se nám to lépe hledá.
     
  8. Big_Bass

    Big_Bass User

    62261149, obojí je ale ve screenu, ID dokonce zvýrazněné
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Ve screenu je k ničemu. Musíš ho napřed zobrazit, pak zvětšit a nakonec opsat. Šetři čas moderátorům a piš ho rovnou, oni si ho okopírují :)
     
    Big_Bass tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Big_Bass Koľko máš zapnutých úloh ?
     
  11. Big_Bass

    Big_Bass User

    Jak úloh, myslíš oken v počítači? Když hraju DO, tak vĕtšinou jenom to + třeba hudbu, nebo rozehraný karty, jinak to mam pomalý. Tentokrát jsem mĕl hodnĕ záložek abych dal dohromady ten 1. příspĕvek a 2 okna kvůli screenu, aby byl pohromadĕ.
     
  12. Korben

    Korben User

    Bavíme sa o kartách alebo o úlohách v hre ?
     
  13. Big_Bass

    Big_Bass User

    To jsem právĕ nevĕdĕl, potíž s Češtinou a Slovenštinou, ve hře mam 5 normálních (do limitu) a dalších asi 5 denních.
     
  14. Zeus

    Zeus Guest

    Big_Bass Prosím Tě,pokud máš ve hře zaplých více úkolů,tak ti potom nejdou další přijmout,dokud nějaký nedoděláš nebo některý nepřerušíš.
     
  15. Korben

    Korben User

    Big_Bass Máš tam všetko v poriadku, do rebríčku sa nepočítajú denné úlohy, ale do úspechov sa denné úlohy počítajú, preto tam je ten rozdiel.
     
  16. Big_Bass

    Big_Bass User

    Zeus o zapnutí více úkolů mi nejde, řešíme počítadlo dokončených. Korben tím se to vysvětluje, ale pořád mi v tom případě není jasné proč jich mám v okně Nyx => Normální mise => zobrazit dokončené mise jenom 31.
     
  17. Korben

    Korben User

    Od ktorého roku máš tento účet ?
    Od kedy je Nyx ?
    Takisto nemáš v úspechoch všetky úlohy, máš tam zarátané len tie ktoré sa začali rátať až od zavedenia daných úspechov.
     
  18. Coach

    Coach Guest

    Přesně tak. V NYXu máš započítáno pouze to co jsi splnil od jeho přidání do hry. Porovnej si třeba získané BZ nebo odehraný čas, také ti nebudou sedět.
     
  19. Big_Bass

    Big_Bass User

    Všechny úkoly jsou v Nyx, třeba počátek jsem dělal jako jeden z prvních úkolů, to ještě Nyx dávno nebyl
     
  20. Zafod

    Zafod User

    No právě. Já jich třeba v NYX mám splněných 87, ve výpočtu hodnosti 327. Jde o to že se předtím některé speciálky do výpočtu zapisovali. Dále došlo ke zrušení některých úkolů, apod.

    Tohle považuj za drobnost. Ať tak či tak, neproděláváš na tom, v hodnocení jich máš započteno víc než v NYX. Počítání úkolů v sekci úspěchy zde již vysvětleno bylo :).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.