Zaseknuté počítadlo úkolů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Big_Bass, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Coach

    Coach Guest

    OK, normálně jsem si také kvůli tobě Big_Bassi dal tu práci a spočítal to na svém účtu. V hodnocení mám 165 úkolů, na mapě v NYXu 84. S úspěchy to už neporovnám tam mám již dosažen nejvyšší úspěch za 100 splněných misí. Takže jediné vysvětlení opravdu je, že se ti do hodnocení započítali některé speciální úkoly akcí před příchodem NYX, které se tam již dnes nepočítají a v NYXu zobrazené nejsou ani dodatečně, jako u mě a u přítele Zafoda.
    No a rozřešení tohoto, zda zaseknuto či nikoliv? Splň si jeden normální úkol (ne denní) a jukni do hodnocení zda tam budeš mít 51. ;)
     
  2. Korben

    Korben User

    Presne tak, niekedy sa medzi úlohy rátali aj špeciálne úlohy.
     
  3. Big_Bass

    Big_Bass User

    Teď jsem to našel, já věděl, že jsem jich splnil mnohem víc, třeba tvrdý chléb, mučedník, obstarání rudy, apod., mám je jako dokončené výzvy, je jich akorát 19, takže počet úkolů odpovídá. Zkusím dokončit jeden normální, chybí mi 7 Sibelonů, to bude za chvíli, tak dám vědět.
    -----------------------------------
    Hotovo, počítadlo funguje, takže pro mě zodpovězeno.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/13
  4. Korben

    Korben User

    Big_Bass Nepíš viac príspevkov pod seba ale použi možnosť Upraviť pod svojím príspevkom.
    Multipost spojený.

    Uzavreté,LOCK.
     
    Big_Bass tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.