Chyby Zaseknutí minimapy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 30/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, uz se to tu asi parkrat resilo i ja jsem to sem psal, ale k nicemu se to nedobralo.

    Jde o to, ze kdyz se snazim ucect z pvp a napr. mam singularitu od nepratelskeho venoma a on leti kus za mnou - nestrili me, a ja se zkusim portnout, napise to znamou hlasku: Nelze utect, kdyz se nachazite v boji a pote se "zaskene" minimapa. Nejde na ni klikat, tzn. litat jde jen drzenim tlacitka mysi. Pote je velmi tezke uniknout. Snad chapete, kde je problem.

    Zajimalo by me tedy, zda by to slo nejak vyresit, psalo to zde i vice lidi, tezko bude problem jen u me. Je to drobna chyba, ale presto hru docela kazi. ;)
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] Pokial viem, tak pod singularitou sa neda utiect z PVP.

    Ak ide o zaseknutu minimapu, pozri si toto a mozno ti to trosku objasni kde je pravdepodobne problem. Výpadky minimapy
    Ked si to precitas, bude ti jasne preco to nechcem moc riesit. Jedina moznost ako opat nahodit minimapu je bud portnut sa alebo relognut.
     
  3. |Oromë|, precetl jsem to. Ale nerikej mi, ze je to nejaky program, protoze me se to zatim stalo pokazde kdyz jsem utikal a nemohl jsem se portnout.

    Je mi jasne, ze kdyz mam singu, tak nemohu portnout z pvp. To jsem si ani nemyslel. ;)

    A to ze musim portnout, nebo relognout vim, ale na pvp, kdyz me nahani hrac, to nejde, to asi chapes. Stve me to, protoze se mi to stalo minimalne 5x a hodnekrat vysradam i EMP a stejne neutecu, protoze bez te minimapy to nejde. Musim stale klikat a nemuzu ani vyhodit spomalovacku, pokud ji nemam na rychle liste.

    Podle me je to teda chyba ve hre.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] Ja nic take nepisem, problem sa v minulosti riesil a vie sa o nom.

    Nikdy si sa nezamyslel preco sa to deje len po napadnuti hracmi? ;) Programy tu nebudeme riesit, kontroly stale bezia a stale hracov aj chytaju.
    Mal som s tym v minulosti dost problemov, nielen ja... a aj som patral v hre co to sposobuje a portal to nieje. Ak ide o program, hraci riskuju perma ban, ak ide o chybu, tak tam ostava len cakat ci ju opravia.

    Celkovo je to stary znamy problem, ktory sa riesil na roznych strankach,chatoch ci forach, staci hladat. Uzavrem to takto, o probleme sa uz davno vie a je na BP ako si snim poradi. Maju na to svoj tim ludi.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/15
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Imperátor[CZ1] Tak to musíš to utíkání víc trénovat :D

    V tomto ohledu minimapa občas nefuguje, no nezbývá než čekat zda to vyřeší.
    Ale neříkej mi, že prozatím nedokážeš utéct, bez toho aniž bys klikal na minimapu. Je jedno jestli je to elita, nebo ne, stačí trocha taktiky a utečeš.
     
  6. Ano, stava se to na PVP. Stava se to,kdyz te napadne nepritel. Je tomu tak, protoze z PVP nelze uctect pri boji. Vsude jinde ano, tim padem tam nevyskoci ta hlaska, ze se nelze portnout a pote se nezasekne minimapy. Npc te napadnout na pvp nemuze, tim padem se to asi svadi na hrace.

    Kdyz se nahlasi chyba, tak se vetsinou brzy vyresi. Toto je ve hre jiz dlouho a myslim, ze i dlouho bude. Njn co nadelam ja, muzu si tu akorat tak stezovat, ale nevyresim to.

    E: sentiero, ja tu nebudu resit, zda ucetu, ci neutecu, kdyz on na me da singu, ja hodim emp, mam 50 k hp a musim klikaz ja zbesilej a nemuzu hodit spomalovacku, tak je to opravdu tezke. Neresime tu, zda dokazu utect, chapes? :)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Imperátor[CZ1] Vobec nejde o problem iba na pvp mape, deje sa to vsade a vzdy len po napadnuti hracom. Nemusis vysvetlovat o co ide, vsetci to dobre poznaju a ja som to obzvlast skumal v minulosti. Ver mi ze pvp mapa a portovanie na nej to nesposobuje.

    Nebudem tu dalej rozoberat ci ide o program alebo nie, my s tym tu na fore nic neurobime. Problem uz hlasilo BP mnoho hracov v minulosti, staci pohladat po zahranicnych forach.
     
  8. Tak diky za objasneni. Muzes LOCK.
     
  9. Eda-)

    Eda-) User

    Imperátor[CZ1] na pvp mapách se mi to stává také ale vyřešíš to naprosto jednoduše zvětšíš/zmenšíš minimapu a je po problemu
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Osobne s touto chybou jsem se az tak moc nesetkal, ale jak pise Eda-), zmena velikosti minimapy by mela take pomoci. Pokud na to mas ovsem pri uteku cas. Kazdopadne jak kolega zminil, o problemu se vi.
    Povazuji za zodpovezeno a na zadost autora uzaviram. LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.