zasílání sepromu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem cvak_ti_NEnasekal_he, 17/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den ,

    poslal jsem si seprom 2x a nikde nic(rychlozaslání) ,odlogováno ,nalogování a stále nic.

    Děkuji zainformaci k tomuto problému.

    [​IMG]52448593
    cvak:)
    cz1

    S přáním hezkého dne ,
    M.K.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    A napísalo ti, že bol zahájený presun do lode? Toto mi príde ako že nemáš toľko voľného miesta a nič neposielaš.
     
  3. Děkuji za odpověď ,

    ale ,hraji již přes 4 roky ,seprom si poslat umím 20 tis sestřelených lodí:).Mám volno v lodi ,pošlu seprom(kterého jsem měl 4000tis) zmízí ze skylabu ,ale do lodi nic nedojde.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Je jedno koľko hráš a zostrelené lode nič nevykazujú, musíme sa pýtať na všetko pretože aj skúsený hráč občas hlási banálny problém.

    To čo popisuješ mi sedí na automatické CPU v lodi, ktoré suroviny automaticky použije. Toto máš okontrolované alebo sa zase len hlúpo pýtam skúseného hráča? :) Dáta prehliadača a FP premazané? Možno ide len o zobrazovaciu chybu.
     
  5. Korben

    Korben User

    cvak_ti_NEnasekal_he To že hráš 4 roky, neznamená že nemôžeš urobiť chybu , keď si taký majster , tak prečo sa tu pýtaš ? ;)

    Ja sa ani nebudem pýtať či nemáš náhodou v lodi laboratórne CPU.:)
     
  6. :) pane Dallas:)Zkušený jsem a proto cpu nepoužívám v lodi pouze překáží:)Ale děkuji za poklonu ,že já se tu ptal ,co jsem vlastně čekal...
    Poradím si sám na jiném "rozumném foru".
    ------------------------
    ok, moje chyba i přez moji nechuť jsem zkontroloval automatické zušlechtování zdrojů..A ejhle..ono i bez cpu zušlechtuje rovnou do raket...Tak se velice omlouvám za svoji drzost.
    D2kuji za radu a se sklopenou hlavou odcházím.

    Ale jak se to samo od sebe stalo to netuším..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/5/14
  7. cvak_ti_NEnasekal_he nevím proč se urážíš, mne celou dobu příjde že blbce tady z někoho děláš jen ty. A ještě k tomu ze sebe. Korben a Kubino jen reagovali na tvoji irelevantní odpověď. Kubino se tě ještě ptal či máš vše promazané a hotovou údržbu. Ale to díky těm nahraným rokům a setřeleným lodím taky děláš stále viď? :)
     
  8. Korben

    Korben User

    cvak_ti_NEnasekal_he Vidíš, to za to môže ten Samo a potom my sme zlý a neochotný, že ? Ale tak cením si aspoň tvoju omluvu.;)

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.