zásobník munice nový

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PLPolish-legion-FX-, 6/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Já měl 2 zásobníky a dostal jsem 4 klíče, 75 ee a cca 40 logdisků, takže se kompenzace liší :)
     
  2. ja dostal smesnych 40 GE a 3 klíče :D logdiky nevím
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  3. Ahoj hele výmže to neni k tématu ale bugujou se aukce nechtějí končit v celou ale nějak divně
     
  4. Korben

    Korben User

    11melidan11 Neviem čo to má spoločné s mojím príspevkom ktorý si citoval , ale nič sa nebuguje, momentálne je to tak naschvál nastavené.
     
  5. Velká gratulace a pochvala za zrušení zásobníku munice!!!Jinak asi 300 GE 10 klíčů 40log.Díky!!!
     
  6. jaj, zeptám se jako naprostý hlupák : kde a jak zjistím zda jsem dostala jakoukoli náhradu ?

    sry a děkuji o_O:)
     
  7. Korben

    Korben User

    V denníku ? :) Inak zistíš len ak vieš koľko si mala klúčov , koľko EE.
     
  8. [​IMG] Bonus gebucht: Compensation for armory upgrades

    to je jediný, co se objevilo v deníku ;)
    no nic, něco je, něco nejni. . . . vlastně je to fuk :)
    tak hezkej den všem ! ať to "lítá" :)
     
  9. Korben

    Korben User

    To znamená že si kompenzáciu dostala.
     
  10. ano, to mi došlo, jen jsem natolik trouba, že si momentálně nepamatuju,
    kolik jsem čeho měla :) proto ono "...fuk" :)
    děkuji ;)

    (jediné,co vím, že mám 6 zásobníků )
     
  11. Korben

    Korben User

    **rozárka** Nič si z toho nerob, to netuším ani ja a okrem toho keď som zásobnik mal, tak som ho ani nevyužíval, keďže sklad mi pretekal a bol mi zbytočný, teraz ho nemám a munície môžem mať koľko chcem, tak že opäť mi bol zbytočný. Kompenzácia je len plus. :)
     
  12. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Tak po dlouhé době děkovačka na BP, že udelali krok správným směrem v této hře :D
    Díky za to...
     
  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ano,ano je to ozaj úžasné prekvapenie a aj bez kompenzacie by som bol nadchnutý.Z toho jasne vyplýva,že BP nejde len o zárobok ako si mnohý myslia,ale aj o spokojnosť hráčov a skvalitnenie hry.
    Ďakujem Vám za to.
     
  14. vosinoha1

    vosinoha1 User

    tak musím taky pochválit BP za dobrou novinku ve hře alespoň se ten dabl na boxy vyplatí jen je škoda že sem ty zásobníky kdysi dávno prodal mohl sem dostat malou odměnu takhle nemám nic :D
     
  15. Karlosray

    Karlosray User

    neomezena super konečne
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Pre neaktuálnosť LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.