Zásobník raket

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Red-Sparks, 21/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Zdravím potřebuju se zeptat na jednu věc ohledně raket ve hře. K tomu je nutné znát můj obsah raket, takže to teď vypíšu pod sebe, ať je to přehledné:

    R-310 - 200x
    PLT-2026 - 200x
    PLT-2021 - 500x
    PLT-3030 - 500x
    PLD-8 - 50x
    DCR-250 - 10x
    WIZ-X nemám žádné
    BDR-1211 - 4000x

    To byly obyčejné rakety. Teď přijdou rakety, které se používají v Raketometu Hellstorm:

    HSTRM-01 - 200x
    UBR-100 - 1690x
    ECO-10 - 500x
    SAR-01 - 500x
    SAR-02 - 200x
    CBR - 300x

    Někteří hráči mi psali, že se k raketám počítají i miny, takže je sem také napíšu:

    ACM-1 - 578x
    EMP-M01 - 292x
    SAB-M01 - 3x
    DD-M01 - 287x
    SL-M01 nemám žádné

    V zásobníku raket mám napsáno: 2978/4000 (+ 7044)

    A teď už se konečně dostávám k otázce.
    Které druhy raket a min se počítají do zásobníku raket a které nikoliv?
    A ještě co znamená to číslo v závorce u zásobníku?

    Edit: to číslo v závorce u zásobníku se mění a to i přesto že nic nesbírám ani nenakupuju. Už tam je (+ 7054)

    Edit 2: Ještě jsem zapomněl na jeden detail, který je možná důležitý. Mám loď Goliath s designem Enforcer. V lodi mám nainstalovaný Upgrade 3 Zásobníku Munice.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/14
  2. trošku ti ozrejmim situaciu. číslo v zátvorke znamená koľko rakiet sa ti nezapočítalo do skladu na rakety. do skladu sa nerátajú akciové rakety, napr spomalovacie rakety BDR rakety, a podobne čiže sa rátajú iba štandardne zakúpiteľné rakety rady R, PLT, ECO, HSTRM01, SAR 01a miny ACM 01 inak nič.

    Edit:: u UBR som si neni istý ale nemali by sa počítať do skladu rakiet.
     
  3. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Pokud je to tak jak říkáš, pak bych těch raket v zásobníku měl mít 3178, čili o 200 víc, než je tam skutečně napsané. Takže to pořád nesedí. Ledaže by se nepočítaly ani rakety HSTRM-01 to jsou ty žluté do raketometu. Bez nich by to bylo těch 2978 a pak už by to sedělo.
     
  4. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    V tom případě už počet raket sedí, ale ještě je tu jedna věc. Jak už jsem psal mám Goliatha. Kromě něj mám ještě i Spearheda, který má samozřejmě ten zásobník o hodně menší. Když jsem létal s ním a sbíral fotbalové boxy (a byly tam zrovna UBR rakety) tak se mi i přes to, že se nepočítají do zásobníku, nepřičetly. Já sice lítám s tím Goliathem, takže je to celkem jedno. Jen mě to zajímá.
     
  5. Red-Sparks zajímavé, mne se rakety přičítaly, náhodou jsem dnes také sbíral se spearheadem, a také mám přešvihlý limit munice..
     
  6. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Hm možná to byl bug nebo se to přičetlo a já si toho nevšiml. Zítra (no vlastně už dneska) pokud ty boxy budou to ještě zkusím a uvidíme. Pak sem napíšu jestli se přičetly nebo ne.

    Edit: Pokud se opravdu přičetly a já si toho nevšiml, pak je divné to, že když tam byly ty UBR rakety, tak mi to po sebrání psalo větu "Nemůžeš sebrat rakety, protože tvůj nákladový prostor je plný."
     
    Naposledy upraveno: 21/6/14
  7. Red-Sparks, mne taky občas vyskočila stejná hláška, je možné že v odměnách byly i jiné (obyčejné) druhy raket..
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Většinou jsou tam i rakety R-310 a ty se do lodi neukládají. Ukládají se jen UBR, nebo rakety (mám otestované, že UBR se normálně přidávají a jindy vyskočí hláška, sklad raket je plný, nebo tak nějak. :)
     
  9. miki.no1

    miki.no1 User

    Takze takto , ked som lietal so spearheadom a zbieral fotbalove bb tiez mi to vypisovalo ale UBR rakety mi pocitalo , tak som si dal aegisa kde je zasobnik omnoho vacsi a zbieral s nim , a v tych akciovych bb su aj ACM miny (potrebne na ISH+SMB ) , dalej EMP miny a tie ihlicove co sposobuju priame skody na hp (sry zabudol som ako sa volaju). Zrejme to je to co ti sposobovalo vyskakovanie hlasky o plnom sklade.
     
  10. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Tak zatím se bohužel nemůžu přesvědčit, že to tak opravdu funguje, protože boxy zatím nejsou. Musím počkat až budou.
     
  11. Počítají se pouze rakety a miny, které jdou koupit v obchodě i bez akce.
    R-310, PLT-2026, PLT-2021, PLT-3030, ACM-1, ECO-10 a SAR-01
     
  12. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Ano ano to už vím, ale ještě se chci přesvědčit, zda se rakety, které se nepočítají, opravdu přičtou, když seberu box a mám plný limit.
     
  13. Red-Sparks, tak to není nic jednoduššího, než sledovat stav munice až příště sebereš box, popřípadě v hangáru-inventáři.
     
  14. pokiaľ máš plný raketový sklad a je zaplnený raketami ktoré sa rátajú do skladu žiadna ďaľšia raketa sa ti nezapočíta aj keď sa neráta za normálnu muníciu.
     
  15. Crystal

    Crystal User

    suhlasim ak mas plny sklad ani UBR sa ti zbierat nebudu, tak isto ako ani x4 municia a vsetky miny sa ratat nebude z boxikov ak mas sklad cez..

    mam to otestovane a nerata to ani ubr,ani miny, ani x4 :)
     
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Tak to je divný... Sklad raket mám dávno přeplněný a UBR rakety z boxů se tam normálně započítávají a přidávají... Za jediný den jsem nabral víc jak 200 UBer raket. Pokud to ovšem nemá něco společného se serverem. Mezi servery jsou drobné rozdíly.
     
  17. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Já hraju na serveru Globální Evropa.
     
  18. spartakus prečítaj si moj príspevok ešte raz.sklad musí byť zaplnený bežnou muníciou,čiže bežnými raketami. vtedy ti pri zbere ubr nepomôže ani svätená voda. inak hrám CZ 1.

    U laserov je to podobne, ale munícia z klikania GG sa ti započíta aj tak. To isté platí pre x4 z dokončenia GG. A RSB,CBO,a podobnú muníciu možeš nakúpiť aj napriek plnému skladu.

    Ešte dodám že pri raketách platí výnimka: Ak rakety dražíš pripočítajú sa ti aj do plného skladu.
    A ak máš CPU na nákup dokúpia sa ti aj napriek plnému skladu. ideálne 2 CPU v 1 konfe na ECO a v druhej na PLT ;)
     
  19. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Tak chlapci trochu vás vyvedu z omylu...pokud máte sklad pln standartních raket či min,tak rakety ani miny dražit NELZE. A pokud sbíráte spec. bonusové boxíky,tak standartní rakety se vám nezapočtou a ani miny,ale UBR-100 se vám započítají i nad rámec skladu...Příště si to prosím zkontrolujte a ověřte,než napíšete někomu nějaký blábol...:))
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.