Zásobník raket

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Red-Sparks, 21/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tak já k tomu hodím svůj poznatek, týká se jenom sběru fotbalových boxů...sklad na rakety mám přešvihnutý a ubr rakety sbírám, ale pokud mám přešvihnutý sklad munice, tak x4 nevezmu, ačkoliv by x4 měla jít nad rámec skladu. matně si vybavuji, že první den to fungoval tak, že i x4 jsem sebral, ačkoliv jsem měl plný sklad, ale poslední dva dny, kdy se daly sbírat fotbalové bonus boxy, tak x4 se nezapočítala.
     
  2. tak pane DJ . tak mi vysvetli proc se mi ubr nepocitaji kdyz mám plnej sklad? na spearke se nezapocítaj a na citadele jo pac tam plno jeste nemam
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Naposledy upraveno: 23/6/14
    Spartakus tohle ocenil(a).
  4. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Začíná to být čím dál víc zamotané. Každý tvrdí něco jiného. No dokud se neobjeví fotbalové boxy, tak se nikam nepohneme, ale jedno můžu říct už teď. Pokud máte plný zásobník, tak rakety dražit nejde. Teď jsem to zkoušel a napsalo mi to "Na palubě máš již maximální počet raket." S laserovou municí je to stejné.
     
  5. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* Co ti na to říct? asi to máš rozbitý:-D ale všem co znám,tak se to připisuje:_D asi máš vadnou lod:-D
     
  6. Crystal

    Crystal User

    DJ-METRIX nebol by som si isty, mne sa stalo raz mi pripocitalo ubr, a o par boxikov uz ziadne ubr nerata, a netvrd mi ze mam nieco zle, hram to 5 rokov takze toho viem dost o hre :) btw mam 18000 ubr...

    pokial mate sklad plny klasickou municiou alebo klasickymi raketami nebude vam ratat ziadne rakety ani municiu z boxov...
    pokial mate v klasickych raketach trochu miesta ubr rata..
     
  7. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Hmm...bez upgrade zasobníku mam kapacitu na 3000 raket a min...a mám jich přes 30 000 a ubr se mi stále připisují:-D
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Já mám víc jak 40 000 raket a min a UBR se stále započítávají. O tom, že je v boxech X4 nic nevím protože tu nedostávám. Jinak mám i 2020 raket typu Sar2 ty mám z boxů při jiné akci a to jsem měl zásobník plný také. A ujišťuji vás, že bych Sar2 nikdy nekoupil... Tak kde jsem k nim přišel? :p;)
     
  9. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Tak dnes se konečně objevily fotbalové boxy. Sbíral jsem s Nostromem i Spearheadem (v obou případech mám nad limit). UBR rakety se mi přičítají, laserová munice x4 ne. S výsledkem jsem spokojený.
    Navíc toto téma bylo založeno kvůli raketám, nikoli kvůli laserové munici.
     
    Naposledy upraveno: 24/6/14
  10. Red-Sparks

    Red-Sparks User

    Už hodně dlouho sem nikdo nic nenapsal. Celkem se divím, že to tady ještě nikdo neuzamkl. Pro mě už je tohle téma vyřešené.
     
  11. Korben

    Korben User

    Red-Sparks Nesledujeme všetky témy , ale raz za čas sa urobí upratovanie a neaktuálne témy sa uzavrú a hodia to archívu. Ako napr. táto.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.