Zatracená refrakce !!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. může mi někdo vysvětlit ten systém ??
    konečně se z FRONTY dostanu do refrakce, a zničehož nic jsem zpět na základně a : mazej zpátky
    do fronty
    inu jdu do FRONTY, odečítá mi to čas, a najednou hups, po pár minutách znovu : mazej zpátky
    do fronty
    inu jdu zpět do fronty ....
    a tak několikrát dokola

    A to mi zbývalo si v refrakci "pobejt" ještě 52 vteřinek !!
    To se to pak plněj mise o_O
    teď tam zatím "visím" teprve 14 minut, tak nezbývá, než doufat ....:(
    je to tak vpořádku ?? je to normální ??
     
  2. Pustatina2

    Pustatina2 User

    Normálne to nie je. JA som skúšal dnes už tri krát a vôbec sa nedá prihlásiť na refrakciu. Po kliknutí sa zaradiť mi nič nenebehne. Nepomôže ani odhlásenie sa. Takže si myslím, že problém je niekde na servery BP. Skús neskôr alebo inokedy.:rolleyes:
     
  3. o_O jo jo, taky už mi nejde se ani do tý zatraFRONTY vůbec přihlásit :(
    a to to zkouším průběžně od rána ...
     
  4. Karlosray

    Karlosray User

    me trva i 6 minut než se dostanu do R-Zone trva to nekomu taky tak dlouho včera jsem čekal i 8 minut
     
  5. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    trvání 3-15 minut je asi normální.i já musim kolikrát čekat 10 minut a pak to vzdám.ale zajimal by mne system do jaké skočíš.jednou jsem skočil do zony R 2 a ted zase do R 4.chci tam byt s kamarády a nemohu se dostat do R 2.zná někdo system kam se skočí?dík
     
  6. Karlos

    Karlos User

    =U.D.O=
    Žádný extra systém není prostě tě to hodí tam kde je nejmenší počat hráčů pokud se chceš dostat do konkrétní mapy musíš to zkoušet tak dlouho dokud se to nepovede.Obvykle mi to vycházelo na 3-5 pokusů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    ok.dik.to jsem vubec netusil.myslel jsem si původně že je to podle levlu.protoze ja mam 22 a kamoši 12 :).ted jsem o neco chytrejsí a uz si to budu pamatovat.děkuji :) preji hezky den.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.