Zážitky s test serveru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jupiter33, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pokud tyhle lodě pustí do hry bez úpravy, tak jim už nikdo ze starých hráčů vážně nezbyde. Pro nováčky, kteří si střílí npc super, ale pro hráče co si chtějí zastřílet lodě, tak to je opruz. Loď která uteče uprostřed boje nebo která se ve skupině bude opravovat pořád dokola, tak to je vážně novinka, kterou hra potřebuje.Stačí ted potkat tartaruse a když je člověk sám, je lepší ho ignorovat.Díky tomu to příjdou o ty poslední hráče, co ví jak zabít loď. K tomu vážně není co dodat..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. jaritko

    jaritko User

    Toto si napísal v inej téme #183
    Tak teraz neviem ako to je, ale podľa toho zárobku to na veľkú aktivitu nevyzerá.
     
    Cruenta†Ultionem a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  3. IsostaR**

    IsostaR** User

    Ty lodě jsou nesmyslně silné, není moc současných lodí schopných konkurence. Samozřejmě si je nakoupí všichni, cena nebude problém. Když přišla do hry aegiska, stála 250k. Nejnovější tartatus, který podle mě také patří mezi ty "overpowered" lodě, stojí pouhých 200k uridia. Opravdu bych se divil, kdyby cena překročila 300k uridia. Celkem jsem jásal, když jsem si včera kupoval vytouženého diminishera expo 2k16. Teď si říkám, k čemu mi bude, když se s ním budu akorát opravovat na základně?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Tie nové lode budú v montáži a až možno neskôr v obchode sa mi zdá :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. To je jen honič postíku tady na foruku , ve hře nic tak někde musí bejt nejlepší :rolleyes:
    No k tématu: Lodě prostě nic moc - lodí je tolik že prozatím stačí no ne :)
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. tak jak to tu ctu tak uz BP nema sanci nalakat lidi ono je to tak hodne hracu to hraje uz hodne dlouho ja treba 8, 9 let ani nevim jako hra je to dobry grafika sla hodne nahoru je to lepsi jak za stareho klienta goliat byl nejlepsi ted goliat je vlastne nic byla to vlajkova lod dark orbitu ten cas je davno pryc je tu spousta novinek ale dostat se knim je fakt zbytecne zdlouhave jasne pokud si zas neotevres penezenku a nedas sem hodne penez tak proste nemas sanci a uz ani naladu neco tvorit dejte sem tisic lodi tisic surovin dalsi nove funkce a stejnak to pujde do kelu opravdu zlatej starej klien goliat big boy fenix no nemam pravdu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jupiter33 napsal:
    "Zdravím, nedávno jsem dodělal full lf3 goliath enforcer a tak se ptám co mám dělat dál. Mám 4 irisy a 3 flax. Doplnky mám cpu slotu 3, opravovací robot rep 4, cpu pokročilého skoku, cpu nákladního prostoru, cpu raketové turbo a samo odpalování. Generátory mám docela dobré prům rychlost 370 s promeriem 440. síla štítu průměrně 50 tisíc. Průměrná palebná síla 7000. Mám P.E.T lvl 1 se sběrem surovin"

    Tady nejde o to, že máš asi stále flaxy, ale o to, že hodně lidí tady nemá problém utratit 300 000U, prostě si je koupí za peníze, nebo vydělá například na cubikonech. Už jednou jsem ti radil, abys místo psaní zasvěcených příspěvků tady na fóru radši trochu hrál, nic ve zlém.
     
    Naposledy upraveno: 17/3/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Už není co hrát, poslední dobou je dark orbit HODNĚ NUDNÝ, stačí se zeptat, je spousta lidí kteří už darkorbit omrzel, já jsem chodím jenom kvůli fóru

    Diavalo, sorry ale na palivo do P.E.T mám:D. Na této hře se vše stává nudným, zeptejte se hráčů, bude jich dost kteří řeknou že je hra nudná
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    Tak táto téma sa začína meniť na niečo iné znova :rolleyes:.
    Tak pokiaľ má byť táto téma otvorená tak diskutujte k veci ináč to tu uzavriem.

    A Jupiter33 keď budeš pozerať na druhých ktorých to už nudí tak nikdy nič nedosiahneš. A po pravde nudí to tých ktorý sú už Ultra fullky a v hre okrem brán a cubikonov nemajú čo iné robiť. Ty máš toho dosť pred sebou a stačí kus premýšľať a do týždňa možno dvoch by si bol aspoň full lf3, bo2, iris ;)
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Jupiter33 nezober si to zo zlého uhlu pohľadu, ale pokým nedosiahneš lvl. 22.
    Ešte stále budeš mať toho, ešte veľmi veľa čo robiť. Osobne mi pripadá veľmi
    nudná len brána Ypsilon. Oproti nej, brána Kappa je oveľa dobrodružnejšia a
    napínavejšia. Mám síce Pusat, stíhačky, full LF3 výbavu a 3x LF4 na 16 úrovni;
    ale ešte stále ma to baví. Vďaka BP že dáva nové lode a nové zbrane do hry:
    Nové raketomety, lode Cyborg, Mimesis a Hammerclaw. Prestane to byť
    stereotypným a nudným ako dosiaľ. Nové stratégie, taktizovanie a plánovanie
    útoku; bude mať o to, ešte viac dynamickejší spád. A práve to, ma na tom
    teší; že sa vždy niečo nové a zaujímavé deje. O dôvod viac zostať a tešť sa
    na to, čo ešte pribudne. Ty by si vari nechcel vedieť čo nové pribudne o
    3 mesiace, o polrok, alebo o rok? Klamal by som, keby som tvrdil; že ma
    to nezaujíma. To je príčina toho, prečo to ešte stále hrajem; aj keď pomenej, ale predsa.
    Každý máme vlastný štýl. Rád čakám na dennú misiu s logdiskami, alebo na nasledujúci
    event. Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie. Aj keď neprší, tak aspoň kvapká. ;)

    P.S.:
    Nechápal by som na tom, len to, keby si mi to mal za zlé.
    Som predsa iný človek, iný názor a iná povaha. Taktiež patrím
    medzi tých, čo sa vedia tešiť aj z toho mála, čo BP poskytuje.
    Aj napriek tomu, že som ich tu na fóre, už neraz kritizoval. ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/3/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.