Zbieranie boxíkov -> klesanie uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °~ĐaViĐ~°, 20/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, mám problém so zbieraním boxíkov. Keď zbieram 1. hodinu ide to dobre ( tých 17 000U ) ale po 2-3 hodinách to klesne na 6000 U. Kamarát tiež zbiera a jemu to neklesá. Kde je teda problém?
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Občas to padá, občas ne. Klesání odměn v podobě U z bonusových boxů po nějaké době sbírání byl již v minulosti zrušen.
     
  3. Lebo mám 260 000U našetrených a chcel by som to investovať do protokolov. Neviem sa rozhodnúť, či sa to oplatí.
     
  4. Foяmi

    Foяmi User

    No pokud budeš sbírat dál, tak se ti to za nějaký čas vrátí a potom dokonce i vyplatí, což samozřejmě víš. Na tvém místě bych to ale investoval do něčeho jiného co je potřeba a co ještě nemáš. Třeba upgrady LF4, štítů nebo tak podobně.
     
  5. Kamarát nazbiera za 4 hodiny 100k urka a ja tak 30k. A to mám aj 6x protokol lvl 2 na boxy a profil pilota okrem štastie II
     
  6. Foяmi

    Foяmi User

    Jestli ti hovoří pravdu, tak má asi zrovna štěstí, které se v každou chvíli může obrátit na tvojí stranu..Je to na tobě, zda to koupíš nebo ne.
     
  7. Takže si si istý na 100%, že to je o šťastí a nie o tom, že to má stále klesať?
     
  8. Foяmi

    Foяmi User

    Ano, jsem o tom přesvědčen.
     
  9. Když ti přestává padat uridium, nezvětšuje se ti náhodou počet nasbíraných gg ee? ;) ... Btw. protokoly lvl 2 jsou k ničemu. Když už, tak našetři lvl 3.
     
  10. Sandy_Rivers teraz si chcem kúpiť 2x level 3, 4 miesta na protokoly a 2x radar lvl 3. Ale neviem sa rozhodnúť či áno alebo nie. Dnes budem zbierať 6 hodín boxíky a uvidím, ako to pôjde.
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    °~ĐaViĐ~° takto oficialne vyhlasenie BP je to ze znizovanie odmeny v boxoch bolo zrusene

    ak ide o moj osobny nazor, castokrat som tiez pocitoval znizovanie odmeny po viac hodinach ale to nieje dokaz :)

    predsa len vsetko treba s mierou a zbierat napr. 10 hodin boxy je uz vyslovene nezdrave
     
  12. Okey, to je všetko čo som chcel vedieť.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    °~ĐaViĐ~° este dodam ze najlepsie je zbierat tak do 4 hodin, vtedy este pada dost U aj keby to klesalo, predsa len po case to cloveka zacne nudit, mna teda zacalo :)

    povazujem za zodpovedane, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.