Chyby zbieranie s petom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, 20/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý deň.....kúpil som 3 protokoly do peta, každý by mal zvyšovať obsah z bonusových boxov o 3%.....cize dokopy o 9%.....ale moj pet zberá stále rovnako urídia.....chcel by som sa spýtať, že či je nejaký problém v niečom alebo mam len zlú predstavu o tom, koľko by mal moj PET zberať.....ďakujem

    ďalej by som sa chcel spýtať, že či je aj nejako všeobecne známe, kedy sa vypne obmedzovač na zberanie boxov..pretože som zberal naposledy okolo 12 v noci, teraz som išiel zase zberať a stále mi padá mám pocit pomenej urídia.....ďakujem
     
  2. Polas

    Polas User

    a protokoli jsi dal do peta,mrkni do hangáru kde máš peta jestli si je tam máš
     
  3. hej hej...su v obidvoch konfiguraciach
     
  4. Polas

    Polas User

    a máš jen jeden hangár aby jsi to neměl v jiné lodi,ještě skus mýt protokoli jen v jedné konfiguraci abys vyděl jestli je rozdíl s protokoli a bez nich
     
  5. mam len jeden hangar so spearkou a mam to v nom dane.....v ostatnych hangaroch mam ine lode
     
  6. Polas

    Polas User

    ted jsem to skoušel s třema protokoli pe sbírá 21 u,53u a 106 uri,ještě teda skus dát to ozubené kolečko v konfiguraci a ještě ccleaner na vyčištění pc
     
  7. no ja mam double boxy, stastie 1.....o 2% mam dostavat viacej z boxov.....a potom tie 3 protokoly 9%..cize by som mal dostavat o 11% viacej z boxov.....ale to je jedno.....proste dostavam z boxov 61,153 a 306 uridia.....a tolko som dostaval aj vcera, ked som tie protokoly este nemal.....cc cleaner som uz pustil a nic to nezmenil..idem este skusit zmazat konfiguraciu a nahodit to este raz.....dostavam rovnako uridia s petom ako s lodou
     
  8. Protokoly pro P.E.T. nefungují. Je tady s tím už pár témat založených. Chyba je nahlášená. Nezbývá než čekat. Do doby než to opraví, tak si je vyndej z PETa, s nimi ti akorát spotřebuje víc paliva.
     
  9. ach jo.....som myslel, ze to uz je opravene.....ved ta chyba bola nahlasena 2 tyzdne dozadu.....no skoda, keby to viem, tak si radsej postavam zetu za to uridko, kedze zajtra bude den bran s dvojnasobnou odmenou
     
  10. Nebol by som si istý tou double odmenou keďže väčšinou keď bola tak štartovala v piatok od 00:00
     
  11. Korben

    Korben User

    V protokoloch je chyba, ktorá je nahlásená.

    Duplicitná téma. P.E.T. 10

    Uzavreté LOCk
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.