Zdar

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 11/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Vidím že za čas ktorý som tu nebol sa veľa zmenilo, prosím Vás skúste ma v rýchlosti spoznať s novinkami. tie dôležité linky, udalosti, nechce sa mi to prehľadávať krok po kroku 3 mesiace do zadu, vďaka za odpoveď.
     
  2. Borat

    Borat User

  3. pecko

    pecko User

    no lebo som videl bránu na x-7, uber pirátov :) toto bol šok pre mňa, preto som hneď šiel na fórum. ešte nejaké nové NPC z kristalonov
     
  4. Borat

    Borat User

    pecko všetko sa dozvieš hneď v prvom odkaze. Brána bola počas akcie, ale nakoniec ju dali permanentne do hry.
     
  5. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj Borate, koukám jako puk, že brána/trhlina/ je na 2-7 mapě? On je o tom nějaký ofiko oznam? Pokud ano, tak mi to uteklo.
    A co nedokončené úkoly z akce POZOR, NÁKAZA, ty už nebudou ? Nestihl jsem ten co byl na Magmadrill, nikdo už na CZ3 do trhliny jít nechtěl.
     
  6. Borat

    Borat User

    Mamina71 tohle ocenil(a).
  7. pecko

    pecko User

    ok, vďaka a čo je to ten balíček jackpot?
     
  8. Borat

    Borat User

    To sú veci ktoré môžeš dostať z brány. Ak dokončiš bránu a náhodou systém ti vylosuje aj ten balíček tak nie do z neho dostaneš :)
     
  9. pecko

    pecko User

    a čo je to ten imunizačný procesor? už som to našiel :) vďaka nieje to tak zložité ako som očakával, ak chceš môžeš zatvoriť to tu.
     
    Naposledy upraveno: 14/5/17
  10. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.