Zdĺhavé prihlásenie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GodySK, 8/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GodySK

    GodySK User

    Čaute, tento problém sa mi robí už asi 1 týždeň. Napíšem meno a heslo, dam LOGIN a nič sa nedeje, len na Mozzile píše Connecting a asi po 5 min. sa zobrazí biela stránka s nejakým dlhým textom. Potom prihlásenie už ide, ale len na chvíľu a takisto sa niečo podobné stane aj po prihlásení. Kliknem napr. na skylab a len píše Connecting. Je to dosť otravné, lebo keď chcem niečo kúpiť, vydražiť v aukcii atď. a v ten moment to sekne, tak to vie poriadne naštvať.

    EDIT: Nerobí sa mi to len na 1 účte, ale na všetkých.
     
    Naposledy upraveno: 8/5/16
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    No vidím to skôr na problém v tvojom pripojení, pretože zatiaľ nikto takúto chybu nehlási. Skús viac prehlaidačov, prečístiť počítač, a aktualizovat flash atď a či to nepomôže. Občas sa mi stalo, že ma prihlásilo a hodilo mi bielu obrazovku s textom ale prihlásenie znovu to vyriešilo.

    skús teda to prečistenie či to nepomôže, alebo to skús cez iný internet prípadne počítač.
     
  3. GodySK

    GodySK User

    Skúsil som premazať nejaké veci v počítači, flash bol aktualizovaný, robí mi to na GoogleChrome, na Firefoxe a tak isto aj na Opere. Práve teraz nemám možnosť sa pripojiť na inom internete/počítači, takže keď zajtra budem v škole a budem mať možnosť cez Informatiku sa prihlásiť, tak dám vedieť, či to ide, alebo nie. Ďakujem za rady.
     
  4. Mám podobný problém,už asi 3x se mi stalo, že mi to při přihlášení trvá asi 5 minut a pak nic, jedná se ale jen o server cz3, děkuji za řešení problému stále to nejde.... :(
     
  5. Foяmi

    Foяmi User

    Mohu potvrdit.
    Dnes se mi to také stalo.
    Server CZ3.
     
  6. tento problém trvá po celý den
     
  7. jisap123

    jisap123 User

    Také se stává, myslel jsem, že to je slabým připojením na chatě, ale i doma se mi to stává.
    Server CZ2
     
  8. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Je to čím dál horší :cool:, a zdá se mi že BP ty chyby vůbec neřeší :(
     
  9. Tento problem je čím ďalej horší, včera nefungovala stránka asi tak 10x na 20 - 40 minút! Toto nie je normálne, keď dokončíš brány a potrebuješ klikať ďalej. Všetci sa na tento problém sťažujú na globale, a jediné, čo na to povie Forum Moderator, že nikto tento problém nehlási?! To je očividné pre každého
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj piloti

    daný problém bol hlásený už včera ale nedá sa s ním nič urobiť kedže chyba nastala na tretej strane tak to vyzerá a nie u Bigpointu.

    Tak isto ako bigpoint aj nás mrzí problém, ktorý nastal tento víkend no technický team sa to snaží vyriešiť ako len ide. Verte, že ani my sme nemohli plnohodnotne hrať, ale pozri žijeme.

    A ak niektorý z vás nepracuje v bigpointe tak netvrdte, že problém hlásený nebol.

    Ďakujem a prajem príjemnú hru
     
  11. Mupit

    Mupit User

  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Mupit toto neni oficiálne oznámenie pretože žiadne oficiálne oznámenie od Bigpointu zatiaľ neprišlo, pravdepodobne majú viac starosti s tým ako problém vyriešiť ako napísať pre vás oficiálne oznámenie. Musí ti stači to čo som napísal, proste je problém ktorý sa snažia vyriešiť ako sa len dá, hoc to neni problém z ich strany.

    Ešte viem ako mám moderovať na tomto fóre tak sa mi tu nehraj na toho najmúdrejšieho :)
     
  13. Hele lidi,co takhle místo remcání dodat nějaké testy připojení a trasování k tomu?
     
  14. Mupit

    Mupit User

    jisap123 tohle ocenil(a).
  15. Mupit,potom ovšem mělo být už celé téma zanešené tam a né zde :D A jinak předchozí posty se necitují :D
     
  16. jisap123

    jisap123 User

    Víš, když se to stává více lidem najednou (a to 90% sem na fórum ani nenapíše), tak chyba asi nebude v připojení (nebo si myslíš, že se několika desítkám lidí najednou sekne připojení pouze pro DO?). Navíc moderátoři sami řekli, že jde o nějakou chybu ve třetí straně...
     
  17. jisap123,právě že moderátor to zdělil až v příspěvku číslo 10 v této témě. Měl jsem spíš na mysli připojit testy,což by dopomohlo lépe identifikovat,kdy byla,či je chyba.
     
  18. jisap123

    jisap123 User

    Tak napsal si to poté, co moderátor oznámil, že chyba je na třetí straně, proto jsem neviděl důvod těch testů, když je jasné, že chyba není naším připojením ;)
     
  19. jisap123,nepochopil jsi mě,bylo to mířené na lidi co to psali předtím,než něco oznámil moderátor,potom si už nikdo nestěžoval,jde o to,že je sice hezké,že to každý hlásí,ale ještě hezčí by bylo,kdyby automaticky i přidávali testy připojení,čímž by se přímo podíleli na řešení a možná i vyřešení problému.
     
  20. jisap123

    jisap123 User

    Tak jde o to, že se k tomu přihlásilo 7 lidí, takže to už značí, že jde o nějaký globální problém. Kdyby to byl jeden dva lidi, tak máš pravdu, bylo by vhodné doplnit testy (pokud by to více lidem šlo bez problému, lidé by ty testy dodali, ale když není důvod...).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.