Zdĺhavé prihlásenie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GodySK, 8/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slotr

    Slotr User

    mužu vědět kdo je to ta 3ti strana smlouva o pronajmu učtu je semnou a PB neni tam nic psano o 3ti straně tak co ma společneho muj učet a ze 3ti stranou a oco se vubec jedna ? kde je chyba?
     
  2. Mupit

    Mupit User

  3. Slotr,jistě chápeš,že BP nemá dráty s netem natažený až k tvýmu PC:). Tím pádem je třetí strana myšleno provozovatele internetových sítí pomocí kterých běží signál ze serverů BP k tvému PC a že těch uzlů je dost,než se to dostane k tobě.
     
  4. Hra jede normál za 10 vteřin jsem ve hře i na mapě!
     
  5. jisap123

    jisap123 User

    Nikde není psáno, že multiúčty jsou zakázané, jen se nesmí mezisebou střílet (pushing), takže nejdřív si přečti pořádně ty podmínky, když už se s nima oháníš, a pak tu teprve někoho obviňuj z porušování pravidel.
     
    Mupit tohle ocenil(a).
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    a ty myslíš, že internet si ešte aj BP sam vyrába? K tomu to neni problém na tvojom účete ale pripojení, internetový dodávateľ s tvojim účtom nemá nič

    Globálne servery počiťujú tento problém najviac, české by mali fungovať aspoň podľa toho čo som skúšal rôzne servery
     
  7. -*-*-*-*-*-*-,což jen dokazuje,že chyba je někde na cestě a proto jsem mluvil o důležitosti testů připojení pro rychlejší vyřešení problému. Pánové,je to na vás budto budete nečině sedět a nebo se budete přímo podílet a vyřešení problému:p
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Akonáhle budeme mať viac informácií informujeme vás, zbytočné je tu ďalej písať, že to nejde, vieme o tom a rieší sa to.
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Slotr som rád, že ty vieš najlepšie ako sa všetko dá vyriešiť, prial by som si aby pracovalo podobne schopných techáčov ako si ty v BP viac, hneď by to bolo všekto opravené mávnutím čarovného prútiku.

    OT Zmazané.
     
    jisap123 a Mupit tohle ocenili.
  10. Slotr

    Slotr User

    tak mi dej jediněj dukaz otom že se to řeši a já budu ticho
     
  11. Korben

    Korben User

    jisap123, ●Şкyℓinę● a Mupit tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.