Zdvojnásobovač Boxů - Nepřipsaní na Účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ๖ۣۜCz|Sтяucнi|•Λ•™, 25/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    CZ3 /๖ۣۜCz•Sтяucнi•™ / ID HRÁČE: 99394685 / GLOB ID: 282044239

    Dneska 25.02.2017 14:00 a 2x dny zpátky 23.02.2017 v 12:00 jsem koupil zdvojnásobovač boxů pomocí platby paysafecard na svůj účet, ale bohužel mě to nepřipsali ani jeden baliček na muj učet. Psal jsem na podporu už dvakrát, ale oni mi psali že je vše v pořádku posílal jsem jim screeny o platbách pomocí paysafecard a dokládal také další screenshoty že mi nic nepřipsali na účet.
    Zpráva z podpory:

    24.02.2017 08:32
    Thank you very much for your inquiry. The pack you ordered was credited to your account right after you ordered it. Please check your account for the items included in the pack.
    If you didn't receive everything listed in the pack description, please check and see if you didn't order the wrong pack by mistake. If you have any further questions about your order, please use the contact form to get in touch with our technical support team.
    Your ticket has been closed.
    User-ID:99394685

    Nevím co s tím systémem plateb je protože už podruhé mě to vzalo peníze z paysafecard a vůbec nepřipsali na účet byl bych rád kdyby se tento problém vyřešil. A chtěl bych dodat že jsem dostal doporučení od Smokieho abych to rovnou vyřidíl s Razielem.

    Děkuju za pochopené váš dlouholetý a větný hráč:

    ๖ۣۜCz•Sтяucнi•™
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Takže nemáš na účete zdvojnasobovač boxov?
     
  3. Nemam ani z datumu 23.02.2017 ani z dneška 25.02.2017 Nevím co mám dělat když mi to nepřipsalo ani z jedné platby :/
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ๖ۣۜCz|Sтяucнi|•Λ•™ napíš na podporu a požiadaj aby to vyriešil Raziel kedže ten sa na to bude môcť pozrieť najlepšie z nás všetkých

    Dopíš tam všetky údaje o kontaktovani podpory paymentu, ID tranzakcií a pod.

    Ale bude to môcť riešiť až v pondelok
     
    ★ANDRE★ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.