Zdvojnásobovač

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem →☺Fás†☺←, 28/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    mluvil jsem s kamarádem z klanu a doporučil mi,ať si koupím zdvojnásobovač a sbírám boxíky. Musím na to mít prý sestaven PP,ale nevím,jestli mi na to bude stačit 22 SB a pak mi ještě,řekl,že je dobré si koupit 10x protokol záchrany a 2x radarový protokol a pak mám prý vystaráno :)

    Dotazy :
    1. Vyplatí se to ?
    2. Má kamarád pravdu ?
    3. Vystačí mi SB na přizpůsobení PP na sběr ?
    Za každý názor a radu budu rád :)
    Díky, Fást
     
  2. Meldin

    Meldin Guest

    Můj názor je, že se to jednoznačně vyplatí.
    Co se PP týče, začni vlečným paprskem 2, poté Hvězná ekonomie 1 a 2.
    (Dohromady ale potřebuješ cca 41 SB Kvůli Hvězdné ekonomice 2)
    Pokud budeš mít 10 protokolu záchrany 3 a všech 10 SB které ti zvyšují drop uridia z boxu, pet ti sebere z boxu max. cca 520 uridia a ty 403 uridia.

    Vše je podmíněno Dablem na boxíky
    Dodám ještě : pořiď si loď sperhead
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/7/14
  3. Ölümek

    Ölümek User

    1) Ano, vyplatí
    2) Ano, mám to také tak
    3) Ne, na úplný sběrací profil je potřeba okolo 35 pilotních bodů
     
  4. Spearheadku mám :) poradil bys mi ještě jak rozdělit těch 22 Sb ? :)
     
  5. Urcite se to vyplati, ale nacpes do toho hodne u... 41 SB + 450 000 u za protokoly na sber + odemceni vsechn protokolu.. je toho fakt hodne, ale vyplati se ti to, musis se rozhodnout jestli do toho pujdes nebo ne.. je to na tobe :)
     
  6. Určitě do toho chci jít :) Budu postupně odemykat a kupovat protokoly. Ale když budu sbírat 4 hoďky denně,tak asi nemám šanci to dodělat za těch 8 týdnů,ne ? :) Jinak další dotaz : Když budu mít narváno 22 SB na sběr,tak budu zvládat brány ? Jinak jsem typický FEG ;-)
     
  7. Meldin

    Meldin Guest

    Prosím necituj příspěvky. použij možnost odpovědět v dolní části chatu.

    k přerozdělení, začni vlečným paprskem 2 ( 5/5 ) pak Hvězdná ekonomie 1 (2/2 a nakonec Hvězdná ekonomie 2 (3/3)
    Ale dopředu ti říkám že je to běh na dlouho trať. cca 3-4 měsíce pravidelného boxíkování.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/7/14
  8. Musis pocitat s tim ze budes mit mensi dmg, nebudes mit tluste strely. Bude se ti lepe boxikovat,ale hure strilet.. :)

    E: Meldin, myslis Hvezdnou ekonomii I a II ne?
     
  9. Omlouvám se :)

    je to určitě na dlouho,s tím jsem smířen ;-)

    bude se mi lépe sbírat,to je fakt,ale myslím si,že se boxíkování vyplatí víc jak palládkování a když budu sbírat,tak budu dostávat jak uri tak EE a stavět zety na havocy a ostatní,tak si nemyslím,že to bude zas tak těžké ;-)
     
  10. Meldin

    Meldin Guest

    Pokud dotáhneš i Hvězdnou ekonomiku 2 na 3 ze 3, tak podmínkou je mít hustotu štítu i kvantovou optiku na max. tuďíž budeš mít i bublinu, i tlusté.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/7/14
  11. Meldin

    Meldin Guest

    Když navedu na svou bilnaci zisku urida za hodinu, dostanu se na cca 18-25k uri. + cca 60-100 EE.
     
  12. Určitě chci mít bublinu a tlusté :) nevíš kolik to může být cca SB,abych měl ten paprek II a hvezd. eko I,II ? :)

    Jinak super zisk :) to za hodinu na palla mám tak 990 palla = 66 EE :)
     
  13. Meldin

    Meldin Guest

    To už jsem psal výše. cca 41 SB
     
  14. No,tak to je na dlouhou trať :) plánoval jsem,že si udělám PP na sběr,tlusté a bublinu a budu vrážet uri do upgreadu :)
     
  15. Můžu se zeptat na co je sběrači Vesmírná Etika 1 a 2? Podle mě by měl investovat do Hvězdné Ekonomie 1 a 2 a na to potřebuje 35 SB a bude mít bublinu i tlusté a oba úhybné manévry. Zrovna nedávno jsem se profilem zabýval, tak to mám nastudované. Sběrací profil se vyplatí, pokud má někdo tu trpělivost pravidelně boxíkovat. Investice je to nemalá (jen 35tý SB požaduje 766 LGD což je nějakých 230 K uri). Takže pokud to někdo dá za 4 týdny, je dobrý.
    A pokud někdo zvažuje investici, měl by si v klidu spočítat, jestli se mu to vyplatí. uvedu příklad, u Hvězdné ekonomie 2 je rozdíl mezi 2 a 3 stupněm 4 %. to znamená, že místo 100 K uri sebere 104 K uri. Takže aby se mu vrátilo těch 230 K co ho budou stát LGD tak musí jen boxíkováním získat 5,75 M uri. a to je jen ten jeden SB. Může to samozřejmě zlevnit slevákem, premkem, nákupem LGD za kredity. Taky když bude sbírat s dvojnásobkem, tak se mu to splatí s vyšší efektivitou.
     
    Naposledy upraveno: 28/7/14
  16. Goleme,zdvojnásobovač je na 8 týdnů ;-)
     
  17. *G*O*L*E*M*, samozrejme vesmirna etika je ti k nicemu na sber. A jak pises, pokud chce nekdo delat PP na sber, musi se tomu venovat pravidelne a moc zabavne to teda není :p
     
  18. Meldin

    Meldin Guest

    golem Hvězdná jedna ti zvyšuje zisk z dropu surovin z boxu. ale dvojka ti zvyšuje drop o myslím 20% z každého BB
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/7/14
  19. Myslím,že to bude zábavnější,jak hodiny na palla ;-) a navíc sbírat mohu i při střílení NPC :)
     
  20. →☺Fás†☺← Ale rozhodně nejvíc se vyplatí intenzivně boxíkovat na dolních pvp, kde je navíc 2x větší zisk :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.