Zdvojnásobovač

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem →☺Fás†☺←, 28/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nevim jak ty, ale ja mam u vesmirne etiky napsano: Budeš dostávat o 4% více bodů cti.
     
  2. To samozřejmě,ale když už z toho budu max. znuděný,tak půjdu střílet a stejně to nechám sbírat ;-)
     
  3. Imperátor[CZ1], Meldin měl určitě na mysli Hvězdnou Ekonomii I. a II. :)
     
  4. ❦Čοlεκ❧, ja mu to psal, ale on i podruhe to napsal blbe, ale to je jedno.
     
  5. Sorry ale musím nesouhlasit, nehádal bych se, ale hrozí, že si někdo restartuje profil a pak si to špatně umístní ty body. Etika se sběrem má pramálo společného.
     
  6. Meldin

    Meldin Guest

    omlouvám se za špatnou informaci a děkuji za opravu
     
  7. teď jsem zkoušel přes simulátor PP a abych měl :

    1. Vlečný paprsek II
    2. Hvězdnou ekonomii I,II
    3. Tlusté
    4. Bublinu
    tak mě to vyšlo na 32 SB :)
     
  8. Meldin

    Meldin Guest

    Své příspěvky jsem opravil. Ještě jednou děkuji za opravu.
     
  9. Prosím vás,ještě jedna důležitá otázka. Když už si ten dvojnásobek pořídím,tak mám vrážet uri do PP nebo do protokolů,když mám jen 22 SB ? :)
     
  10. No nevím, nechci ti brát optimismus. Třeba jsem se nějak přehlédl a rád se dozvím něco nového, ale na to abys mohl dělat Hvězdnou Ekonomii 2, musíš mít jak tlusté, tak komplet úhybné, což je docela dost bodů. Podle mého počtu musíš udělat bublinu, což je nějakých 18 SB (ale stejně 19 budeš muset dát do logistiky abys mohl Hvězd Eko1) pak dáš 3 SB do laserové optiky + 3 body do kvantovky 2ky) Takže tlusté budeš mít 24 SB, pak tedy dáš 1 do logistiky (1 už tam máš) + 2 SB HE1, pak 5 bod§ů do úhybných manévrů a pak můžeš HE 2 (3 SB) a jsi na 35SB. No a pak jestli ti to nestačí tak 5 do vlečného paprsku 1 a 3 do HP2. Takže komplet bude za již někým uváděných 43 SB. Nicméně těch 8 SB nad 35 se ekonomicky nevyplatí snad žádnému normálnímu hráči. Jo když už všechno máš a ze stovek bran máš logdisky a nevíš co s nima, ale to už tě asi ani to uri moc netankuje. 35 SB je podle mě normální a ekonomicky únosná varianta. Pak když tak investovat do petky a honit zisk přes ni.

    Uri vrážej do zety, dostaneš za ni Havocy, 50 LGD, 25 klíčů. Podle mě nejlepší varianta. Při sběru nabereš dost EE a tak se ti každá brána vpodstatě zaplatí (1/2 dáš uri a 1/2 EE a hodnota toho co dostaneš za bránu je kolem 80 K uri). Navíc spousta munice, co prostřílíš na NPC. takové perpetum mobile.
     
    →☺Fás†☺← tohle ocenil(a).
  11. Spíš jde o to..

    Teď mám 22 SB.. a chci si koupit zdvojnásobovač,ale nevím,jestli si mám udělat za vydělané urko z boxíkování nejdříve 35 SB a nebo nakupovat protokoly ;-)
     
  12. Jeden protokol 3 lvl stojí 45 000 uri a dá ti 3 %. takže místo 100 000 uri vemeš 103 K. Takže bez zdvojnásobovače se ti to vrátí po sebrání 1,5 M uri. A to nepočítám odemknutí slotu ( 2 jsou zadarmo, dál se to zvyšuje.
    Cena SB se taky postupně zvyšuje. já bych to asi kombinoval. investuj do SB. Na Hvězdnou ekonomii 1 toho moc nepotřebuješ, to nemusíš mít ani bublinu. Tak tu si udělej prioritně. Na HE2 toho naopak musíš mít hodně, takže to samozřejmě se dobré dělat, ale je to na dlouho. Takže pak nějaký ten protokol. Ono se to postupně vrátí a těm co do toho investovali, to pak hodně přináší, ale je potřeba vědět, že než jim to vynáší, tak do toho musí hodně nasypat. PP je moc dobrá věc, ve hře ho potřebuješ vylepšovat a stejně většinu věcí co je na HE2 by sis stejně pořídil. Protokoly do petky jsou drahé, asi pokud bys jich chtěl hodně, tak se vyplatí vydělat pár set tisíc uri, koupit slevák a premko a pak si to pořídit se slevou. A zdvojnásobovač si pořídit až s odstupem, až budeš více vybavený a víc se ti to vyplatí.
     
    Naposledy upraveno: 28/7/14
  13. Dobrá..už jsem se ptal,ale odpověď jsem nedostal ;-)
     
  14. →☺Fás†☺←, hodně lidí už ti zde poradilo. Teď už je to na tobě, jak s vydělaným uridiem naložíš. Hlavně musíš sbírat a sbírat. :D
     
  15. Ach jo, si to přečti, co jsem napsal :
    já bych to asi kombinoval. investuj do SB. Na Hvězdnou ekonomii 1 toho moc nepotřebuješ, to nemusíš mít ani bublinu. Tak tu si udělej prioritně. Na HE2 toho naopak musíš mít hodně, takže to samozřejmě je dobré dělat, ale je to na dlouho. Takže pak nějaký ten protokol.
    Ani čisté A ani čisté B. Prostě SB začni, až budeš mít HE1 tak pak protokoly. Co je na tom nejasného?
     
  16. Eda-)

    Eda-) User

    →☺Fás†☺← ahoj zkusím ti trošičku poradit protože z toho co jsi zde psal jsem pochopil že jsi začatečník takže pro tebe je stěžejní mít v petovi sběrač 3 a do něj 3x těžební protokol(protokol záchrany) v profilu pilota ti stačí 19 studijních bodů na to abys měl hvězdnou ekonomii 1 a vlečný paprsek a stím už se dá krásně sbírat i 20 000 U za hodinu [​IMG]



    zde jsem si ti udělal screen jak mám profil postavený já studijní body udělíš následovně 2x sváření pro pokročilé 2x logistika 2x hvězdná ekonomie 1 3x sváření pro pokročilé 2 5x hustota štítů a 5x vlečný paprsek = 19 studiních bodů

    jinak uridium doporučuji dávat nejdříve do beden osvědčilo se mi našetřit 300+ beden a posbírat na zeus akci sebreš tak 20-30 dílků do zeuse obdobně do apise + nějaké LF-4 následně našetřit na apis/zeus a poté už jen zety/kappy tímto (začínal sem stejně a po 2 měsících hraní full havoc 16 LF-4 28 SB...)
     
    *G*O*L*E*M* tohle ocenil(a).
  17. celkem potrebujes 34 sb na uplny profil boxiku ale s 22 sb se da taky pekne profil udelat ja napriklad mam 22 sb double koupene a za hodku mam asi 13 k uri a 50 ee
     
  18. Děkuji všem za názory,já už si to nějako srovnám a začnu ;-)
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Můžeme tedy považovat téma za dostatečně probrané?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.