Zdvojnásobovač

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »-ŖΛPTØRÆ-«, 17/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mám Goliatha, 3 Irisy, 20 LF-3, full geny a 4 B02. Četl jsem někde, že se nejlépe vydělává boxíkováním na 4-2ce se zdvojnásobovačem. Problém je, že nemám PETa. Dá se na tom dobře vydělat i bez PETa? Jsem ochotný celé ty dva měsíce jezdit po mapě a sbírat boxíky, pokud z toho bude dost Urka.
     
  2. Tak Pet ti zbírá také něco , ale jestli chceš jezdit s zdvojnásobovačem , tak klidně můžeš :) Ono co teď říkají lidé okolo mě ve hře , tak Pet nějak "zlobí" než dříve :D Tak nevím , co je na tom :D
     
  3. Chtěl bych za ty peníze, co dám za zdvojnásobovač více Uridia, než kdybych je za stejnou cenu koupil na MHH.
     
  4. ja mam dvojnasobek týden a ted se to vyplatí přez ty akce (dárečky,modrý boxy) nazbiram i 50K urka a 400EE za cca 5 hodin co zbiram jen tak rekreacne denně :) a to nepočitam tu munici :)
     
  5. raikou243

    raikou243 User

    Stačí na to jednoduchý výpočet:
    Řekněme, že bych shodou nějakých náhod za svých 360Kč dostal 250 000U. A předpokládejme, že budeš mít při sbírání VŽDY smůlu, a proto tvůj průměr bude 9000U / h (dá se i 13 tisíc/h). Když budeš mít zdvojnásobovač, získáš tím o 9k U každou hodinu navíc. 250 000/9000 = 27,8h. Takže stačí sbírat 27,8 hodiny, což je asi třicet minut denně :)
    A to nepočítám SpaceBall - na to se taky vztahuje 2násobek (z každého boxu získáš odměnu v hodnotě asi 3000U - počítám PLT, SAB, x4, EE, U). Takže ti stačí sebrat přes 85 boxů na SB a máš to komplet zpět.
    Dvojnásobek se rozhodně vyplatí koupit (zvlášť teď na dárkách)!
     
  6. raikou243 přesně tak na spacebal jsem zapoměl :D
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    »-ŖΛPTØRÆ-« double na boxy mozem len odporucit, sam so ho dlhe mesiace mal a zarobil mi miliony U...

    da sa vyborne zbierat aj bez PET, PET ti moc nenazbiera na pvp mape, sprava sa inak ako na palladiu, lieta blizko teba a casto nebere boxy co ma na dosah, cize moc nestratis ked budes bez nej

    ale urcite si zober lod spearhead, rychla a vyborna na boxy, tiez castokrat mozes utiect lovcom s nou

    double posobi nie len na bonus boxy ale aj na vsetky druhy akciovych ako tekvice,darceky,hviezdicky atd.
    + na spaceballe mas 2nasobny obsah...tam je to velmi uzitocne
     
  8. To zní hodně dobře, asi si to koupím :) . Je Sparhead / Vega nutnost? Nemám druhý hangár, mám Goli s 540 speed a uteču každému (mám ty mrazící rakety).
     
  9. To sice ano , ale když máš spírhedku nebo vegetku tak se ti létá na sbírání mnohem lépe :)
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »-ŖΛPTØRÆ-« ačkoliv je vega/spearhead určitě při sbírání boxů výhodou kvůli rychlosti, tj. máš větší šanci uniknout nepřátelům a můžeš sbírat boxy o trošku rychleji, myslím že mít jednu z těchto lodí úplná nutnost není a stačí i Goliath. Obzvlášť pokud máš jen jednu halu, nechal bych v ní golíka a teprve v budoucnu, kdy budeš mít i lepší výbavu, bych případně uvažoval o pořízení dalších hangárů kde bys mohl případně spearhead nebo vegu umístit. :)
     
  11. Ok, díky. Zodpovězeno :)
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zodpovězeno, uzavřeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.