Chyby že by nefunkční booster?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem leaderOfcz2, 4/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrej den,už delší dobu sleduji,že mi něco zmenšuje DMG (testováno řádově v mnoha desítkách výstřelů). Avšak po odlogování a zpětnému nalogování je vše v pořádku,dle odchylek v poškození odhaduju,že jde o 10procent,což by odpovídalo,že mají chybu (občas vynechává nějaký booster) v počítání DMG. Několikrát testováno a chyba několikrát opakující se,nejde zde o náhodu. Chyba se troufnu říct je v systému,který vypočítává dmg,nevěřím tomu,že tím,že nemám např. vše aktualizované,nebo mám horší připojení,tak mi to zmenší DMG,který je viditelný na herní mapě. Na problém jsem přišel při střelbě kubikonů x4 municí,kdy je rozdíl 10 procent nejvíc markantní a vždy jsem kontroloval,jestli mi náhodou neskončil dražitelný booster,měl jsem oba a při odlogování a nalogování jsem měl o 10procent dmg navíc,tzn chyba je zjevná,chtěl bych toto nahlásit,aby se to prozkoumalo a nahlásilo do chyb,10procent je dost,kvůli tomu i prohraju souboj....
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    leaderOfcz2 A zhruba po akom case si to postrehol, po hodke hrania bez relogu? pol hodke?

    Odkazy na cistenie poznas... stale je moznost, ze ti to robi zmenena formacia, ina konfiguracia s menej LF4, odchylka dmg(pri vysokom cisle velmi lietaju hodnoty).

    Ja som si toho nevsimol, no nelietam stale na double boostroch, cize mi to mohlo uniknut. Pojdem sa nato pozriet.
     
  3. |Oromë|nalogoval jsem a šel střílet kubíky,tak se dá říct prakticky hned. Vždy se naloguju a jdu na kubíky a když je to snížené poznám to za chviličku a musím odlog a nalog relog stránky nepomáhá. Poznám to tak,že na mej konfě s double boostrama dávám s netopýrem a promerkem max 45 000 x4 muni a pokud zaznamenám problém,nepřelezu dlouhodobě dmg nad 40 000 tzn cca těch 10 procent. Formací ani ničím jiným to není,dávám si pozor když něco testuji.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    leaderOfcz2 Ja netvrdim, ze chyba je automaticky u teba, no vzdy moze cloveku nieco uniknut.

    Skusal som teraz dmg s x4 na double boostru cca hodinu, dmg od 53K do 67K. Nepostrehol som ziadny pokles, strielal som cubikony, krysy a aj relogy som skusal.
    DMG lietala medzi 53 az 67, ale vzdy som nakoniec dal aj tych 67, ziadny trvaly pokles, ziadny narast dmg po spatnom prihlaseni.

    Ked to znova zaznamenas, skus to s niekym testnut v klude, ci mu vypisuje rovnaku dmg ako tebe.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/15
  5. |Oromë|,takže celou anomálii jsem dnes ráno natočil a mám jí na videu,jen co video upravím a odešlu,tak vám ho zde zveřejním,hned napoprvé se mi podařilo věc zdokumentovat. Na videu je vidno že po celou dobu střílení vlastním oba dva dmg boostery a že na konfě dávám pod netopýrem max 50 000 dmg,posléze po odlog a nalog na mapu hned první střílení na netopýrovi střely dosahující kolem 55 000 dmg. prostě stále nám tu někde habruje oněch zminovaných 10procent. Kde je chyba nevím,ale pochybuju,že stav mého PC nějak ovlivňuje dmg které vidím.
     
    Naposledy upraveno: 5/2/15
  6. leaderOfcz2,jeste si to zkus s CPU zamerovani 2. Ja dneska taky delal cubi a nejak se si mensiho dmg. nevsiml. x2 tam skace cca 22-25k seprom,dably, diamant coz tak nejak na aegisku bych rekl odpovida. Ono u x4 je ten rozpyl fakt dost velkej no.
     
  7. Deborka[TVL]nechápeš jednu věc a tou je to,že můžu střílet hodinu a nedám víc dmg než 50 000 a pak udělám odlog a nalog a dávám hned prvními ranami 55 000? nezdá se ti to trochu divný? Mě tedy ano.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Nechcem z niekoho robiť nevedomca, ale to, že DMG je po relogu "vyššie" a časom klesá je vec, kt. sledujem už veľmi, veľmi dlho. Napr. pri testovaní raketometu, kt. u mňa prebiehalo som prvé 2 minúty strieľania ani nebral do úvahy, až keď sa to ustálilo. Čím to je netuším, možno vplyvom PP kde sú rôzne pravdepodobnosti a tá čím dlhšie strieľam javí iné hodnoty, každopádne toto nie je novinka. Ak si to však prepočítaš (svoje max DMG) vychyľuješ sa z normy? Odpoveď typu "mám dávať 60k" nepotrebujem, chcem screen prípadne okopírované výsledky s nejakého simulátora na výpočet DMG aby sme videli, či sa tvoje DMG zmestí do hodnôt kolísania alebo nie.
     
  9. Kubino,tu ale nejde o to,že dmg časem klesá,tu jde o to,že jednou se naloguju s nižší dmg a po druhé se naloguju se správnou a nebo chceš li s vyšší,bud ta vyšší a nebo nižší se drží po celou dobu hraní a tudíž já osobně nemohu podpořit tvojí variantu. Dnes jsem se nalogoval a nižší dmg jsem zaznamenal okamžitě při nalogování a po přelogování byla okamžitě vyšší...
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Ja som ťa požiadal o konkrétne čísla, tak ich prosím dodaj. Vypočítaj si aké by si mal mať DMG a po nalogovaní sprav screen, aké máš.
     
  11. Kubino,ale ty jsi to celé nepochopil stejně tak jako Deborka[TVL],já zde nereklamuji,že dávám menší či větší dmg,než bych měl správně dávat a nebo veliké rozptily,ale řeším zde,že moje dmg je pokaždé po přihlášení jiná a je to cca 10procent,dle sledování.
    Jde mi zde o to,že bud je to nějaký bug a nebo je to tak dané systémem,že každý hráč,má 50 procent šanci,že spadne po nalogování do sníženého a nebo do normálního dmg. Avšak toto mi příjde trošku postavené na hlavu,že by to tak bylo doopravdy,takže se spíš přikláním k možnosti,že nějakou systémovou chybou možná vynechává nějaký booster a to je to,co zde chci řešit...
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Koľko to trvá, pár sekúnd? Koľko NPC/hráčov za ten čas dáš? Práve preto som sa pýtal na tie hodnoty, či je to v norme, čo tvrdíš, že je.

    Čo ale nechápeš je, že ak mám niečo posunúť dalej a nahlásiť potrebujem na to dôkazy (tvoje tvrdenie má nulovú hodnotu bohužiaľ) tak neviem prečo mi to vysvetľuješ a píšeš ako to nechápem. Moderátor ak niečo žiada má na to právo, ak nechceš niečo riešiť povedz to narovinu, ak chceš, poprosím, čísla.
     
  13. Kubino,psal jsem,že mám video,zkoušel jsem ho dát na youtube,ale je moc veliké a trvalo by to moc dlouho a tak se musí video upravit,prosím o trpělivost,až bude čas,vložím ho sem,do konce týdne to doufám klapne.
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Ako autor pokročil s testovaním?
     
  15. Testování je takové,že chyba stále přetrvává,ale je možné,že po aplikaci toho,co se testovalo na test serveru,už bude vše opravené,aspon podle toho co bylo psáno na fb stránce darkorbitu,jsem to tak nějak pochopil,ale nejsem žádnej extra angličtinář...
    Abych se přiznal,tak na to video jsem zapomněl,ale stále je možnost,že ho sem vložím,jen ta moje lenost byla nějak proti :D
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    V tom prípade si dovolím vlákno uzavrieť, ak bude problém pretrvávať sa ozvi, avšak toto sa nedá dokázať ak si lenivý dať video :)

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.