Zelezny goliath

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem viking171, 25/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. viking171

    viking171 User

    Zdravim, ako sa prosim Vas k nemu opat dostanem? Vyskocilo mi tu okienko s moznostou si tento design kupit za smiesnu cenu, no pozeral som si este nejake veci v obchode a podokienko s platbou sa mi stratilo a neviem sa k nemu znova dostat...
     
  2. Foяmi

    Foяmi User

    Neovlivníš, kdy ti naskočí nabídka na koupi tohoto designu. Budeš muset počkat. Zkus si několi soubojů v UBA, jestli se ti potom nabídka sama neukáže, protože jestli se nemýlím, tak železný obr je ve spojení s UBA.
     
  3. viking171

    viking171 User

    Ano ano, presne v tomto duchu ta ponuka bola a ja som ju svojou neopatrnostou odpinkol... :(
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    viking171 Bohuzal jediny pristup je to vyskakovacie okno.

    Precisti si pc a prehliadace cleanerom, logni sa spet na ucet a skus chvilu hrat UBa, potom by ti to mohlo naskocit.
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  5. Vydrž ta lod je tu ted posledni dobou casteji jak ja :)) a byla i v nano.pak sla akce kdyz jsi koupis uridium tak jsi dostal jako darek surgeona jestli ti teda o tuto lod jde
     
  6. Foяmi

    Foяmi User

    Jde mu o jiný design než je surgeon.
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    viking171 ta nabídka se ti určitě ještě objeví. Mě vyskakuje pořád a pořád ji odklikávám, že ten design nechci, ale vypnout ji úplně taky nechci :cool:
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    hráč sa viac neozval, odpoveď dostal, je potrebné si počkať pokiaľ sa ponuka znovu neobjaví

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.