Zemna chatu na GE

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem METALLICA34, 22/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň prajem,
    Chcel by som sa spýtať či mi môžete zmeniť chat z CS na EN poprípade US, nastavené mam English US mal som aj English ale nezmenilo sa mi to asi mojou IP ktorá je na Slovensku a nie v UK či USA :) CS chat je mŕtvy a nič sa tam nedeje, preto chcem zmeniť na EN či US. Ak hej dodám server a ID
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    na hl. stránce, než se přihlásíš máš vlevo nahoře vlajku, tam si nastav UK a dostaneš se na anglický chat. Pokud jsi to měnil v nastavení účtu, tak tím změníš jen jazyk ve hře, ne chat.
     
  3. jak je stránka na přihlášení na hru --v rohu je jazyk --vyber si třeba turečtinu a budeš na jejich chatu :D --tak se mění jazyk chatu :)

    na UK je tam samozřejmě taky .
     
  4. Aha ďakujem moc za pomoc chlapy :) Mod. môžete locknúť :)
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    no nemáš zač, ženská :D
     
  6. ti takú plesknem :D
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    METALLICA34 no teda já zírám, tak slušně vychované dítě jako jsi ty by chtěl mít snad každý :rolleyes: Zažertovala nad tvým oslovením, schválně jestli přijdeš na to, proč ;)
     
  8. som Ten ale v pohode ak voláš mužov ženy je to tvoja vec :D
     
  9. Borat

    Borat User

    Ďakujem hráčom za odpovede a prajem vám príjemnú hru :)

    Zodpovedané a vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.