Zeta-Nápověda

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -kosicek-, 15/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal

    Crystal User

    -kosicek- nie urcite nie ziadna vega preboha...

    chod tam normalne s golikom, kami sa da bez problemov hodit aj v nizsich rychlostiach na golovy

    tazko sa tu pise niak navod, to by ti bolo potreb ukazat, skus si najst na youtube niake gg brany kde to tocia s kamikadze a podla toho vychadzaj
     
  2. staci golik rychla konfa
    zastitovana
     
  3. CrazyLove

    CrazyLove User

    Najlepšie konfy do zety:

    obe rýchle, na jednej tak 200.000 štít, druhá full damage, a krúť sa okolo NPCčiek, sú slepé jak patrón takže skoro nič netriafajú.
     
  4. -kosicek-

    -kosicek- User

    Crystal a kolik rychlost golíka jestli mužu ete prosit o info :D abych veděl kolik bych měl štítu :D
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    no já jsem betu,gammu a zetu dělala bez kami a bez peta. A betu dokonce s golíkem a flaxíkama , to jsem měla tehdy 4 -5 irisků...A taky jsem ji dala,neříkám, že za 2 hodiny,ale tejden mi to taky netrvalo.Takže kami v bráně není určitě žádná nutnost.

    Navíc beta a gamma obsahují normální npc, sice jsou silnější, ale tak nějak víš, jak je točit a jak se pohybují.Třeba malý krysy jsem vždycky tahala jak v gamě tak v betě. Rychlost v těchto branách není nijak zvlašť důležitá. Kromě teda poslední vlny tam radši vsázej na štíty a pohony a dmg můžeš mít klidně menší...

    Gamma je sice náročná brána na čas, ale tím, že v ní jsou npc, který běžně točíš na mapě,tak by tě to nemělo nijak zaskočit a měl bys ji dát, tedy za předpokladu, že budeš mít trpělivost.;)

    Co se týče zety, to je celkem jednoduchá brána. S výbavou jakou máš bys mohl uspět.Když jednu konfiguraci dáš útočnou (největší dmg) + pár pohonů abys nebyl moc pomalej,protože vím z vlastní zkušenosti,že by se ti to nemuselo vyplatit a 2. konfiguraci ne úplně unikovku,přece jenom dmg budeš potřebovat, ale víc pohonů a štít.

    Kamikazi kupuj,jen pokud máš premium,jaby tě to nestálo víc, než dokážeš vydělat, tedy aby se ti její koupě vyplatila.:)

    Myslím, že by bylo lepší kdybys NPC opravdu střílel, bez kami,protože občas se stane že se ti odměna nepřipíše,a jde přece o to abys z brány vytěžil co nejvíc. (Jestli jsem to dobře pochopila, děláš ji poprvé)
    Jo kdybys byl nabušenej golík, který tráví večery na paladku a dělá jednu bránu za druhou, tak pak je kami dobrou voldbou..:cool:
     
    Naposledy upraveno: 16/7/14
  6. -kosicek-

    -kosicek- User

    No tak ted si mi to vysvětlila uplně dokonale ale Ohledně té kami .. já bych to chtěl používat jenom na brány abych ty početný vlny mohl zahánět do rohu a tam to dostřílet dokáže každej...a s tím vyplacením,vždyt je přece 3x větší odměna tákže si to klidně 2-4 dovolit mužu když mě oprava stojí 180 u jelikož mám peta 11.. :D ne ? prémko si chci taky nějak v budoucnu koupit ... jinak v tý betě sem dal sibelonity to znamená že už mě čekaj VK a tam se mi vubec nechce... :D

    Ták dík za rady :D
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.