ZETA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vladimirmicunda, 19/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Možem sa spýtat aká je šanca na dielik ked som dal do POSLEDNÉHO 120k U-,- a nič zetu už klikám 4 mesiace tak rád by som chcel vediet čo to má znamenat
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Je to o stasti...odporucim jedine,ze klikat po jednom a pri kazdom multi ho pouzi.
     
  3. No ok ale že či to je normálne dat donej 120 000 a nič -,-
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ja mam rozne skusenosti,ze raz som nie a nie vyklikat branu a potom som na nu minul ledva uridia a postavil.Mozno ta dalsia pojde zas velmi lahko.
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ok a teraz mi povedz po koľko klikáš ten posledný dielik
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    120 000 bez slev za zetu je ještě málo, to přidej. :)
     
  7. Borat

    Borat User

    Badmaniak on ale tu píše o jednom dieliku a verím tomu, že ten posledný dielik neklika po 1, 5 a ani 10.
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    Aha, já reagoval na příspěvek 3, kde to vyznívá že z celé zety. :)
    První příspěvek jsem jaksi jen rychle prolétl a nevidel, že o tom posledním píše taky těch 120. :)

    No i tak je to dost a myslím, že to trochu aji nadsazuje, pochybuju, že po 4ech měsících je to střízlivý odhad. :)

    Mimochodem, taky mám zkušenost s pár hráči (kteří to hrají ROKY), že klikali do hadesek a zet přes ABC a nevěděli že mají vždycky překliknout. Tak jestli to není tenhle případ...
     
  9. Za první kappu jsem u posledních dvou dílků dal 30 000U. Kousnout se to může, a když kliká po 100, tak skoro jistě.
    A když mi nepadl hercul, byl jsem na prášky.

    Podívej se sem, jak klikat brány:
    Dark Orbit - finally a "real world" application for math
    Pokud neumíš jako já anglicky, chrome to umí, po nastavení, přeložit.
     
    Naposledy upraveno: 21/10/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.